betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

DAVAYI AÇAN MNG, CEZAYI ALAN DA MNG ÇALIŞANI.

  DAVAYI AÇAN MNG, CEZAYI ALAN DA MNG ÇALIŞANI.. Arhavi’de yapılması planlanan Kavak Hidroelektrik Santrali Projesi çalışmasını, kepçe önünde oturarak protesto ettiği için, MNG Holding’in şikayeti üzerine yargılanan Leyla Öncel..

Son Güncelleme: Whatsapp

 

DAVAYI AÇAN MNG, CEZAYI ALAN DA MNG ÇALIŞANI..leyla-öncel hes-0-a

Arhavi’de yapılması planlanan Kavak Hidroelektrik Santrali Projesi çalışmasını, kepçe önünde oturarak protesto ettiği için, MNG Holding’in şikayeti üzerine yargılanan Leyla Öncel beraat etti.

Arhavi Asliye Ceza Mahkemesi, Öncel hakkında suç unsuru oluşmadığına karar verdi. Mahkeme, Öncel’in kepçeye dayandığı sırada, makineyi hareket ettirerek Öncel’in düşmesine neden olan MNG Holding çalışanına da para cezası verdi.

Arhavi Adliyesinde görülen duruşmada MNG avukatı dışında kimse yoktu. ADOKOP üyeleri hem adliye salonunda hem de duruşmada Leyla Öncel’i yalnız bırakmadılar.

Duruşmanın en ilginç yanı davacıların ceza almaları oldu.

Leyla Öncel “ Ben yaptığım her eylemi yasamızın bize verdiği haklarımı kullanarak  ve inanarak yapıyorum. Gelecek nesillere sağlıklı bir çevre bırakmak için arkadaşlarımla birlikte gücümüzün yettiği kadar mücadeleye devam edeceğim.”dedi.

fft107_mf6567144

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.