DEPREMDEN KORKAN RİZE’YE GİTSİN…! - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

DEPREMDEN KORKAN RİZE’YE GİTSİN…!

Bu haber 13 Şubat 2024 - 11:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.
DEPREMDEN KORKAN RİZE’YE GİTSİN…!

Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, “Deprem korkusu yaşamak istemeyenler bu 9 şehre taşınabilir” dedi. Bu şehirler arasında Rize’de  yer aldı.

Uzmanından flaş açıklama! "Depremden korkan Trabzon'a taşınsın"

prof-dr-ovgun-ahmet-ercan.webp

Deprem uzmanı Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan dün akşam saatlerinde sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı açıklamada “Hiç bir bilimsel dayanağı olmasa da, İstanbul’da her an deprem olacak denilir, sürekli korku salınırsa; kimisi kenti terk eder, parası olan yeni yapı satın alır, çaresizlerin ruhsal durumu bozulur. Bunu kim ister?” ifadelerini kullanmıştı.

prof-dr-ovgun-ahmet-ercan-deprem-korkusu-16847142-4728-m.jpg

ERCAN DEPREM KORKUSU YAŞAYANLARA SESLENDİ

Olası İstanbul depremiyle ilgili değerlendirmeleriyle dikkat çeken isimlerden biri olan Ahmet Ercan bugün yaptığı açıklamada ise deprem korkusu yaşayanlara taşınabilecekleri 9 ili sıraladı.

“DENİZ, BALIK, GÜVENLİ YAŞAM”

Prof. Dr. Ercan, “Deprem korkusu yaşamak istemeyenler; Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Sinop, Kastamonu, Zonguldak’a taşınabilir. Bol yeşillik ile oksijen, deniz, balık, içten dostluk, güvenli yaşam. Daha ne istenir ki?” dedi.

prof-dr-ovgun-ahmet-ercan-deprem-korkusu-16847142-6421-m.jpg

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA