Ekonomist Prof. Dr. Demirtaş: Maalesef size iyi haber veremiyorum

Prof. Dr. Demirtaş, alım gücünün düşüşüne dikkat çekerek 2024 sonuna işaret etti. Demirtaş “Sene sonuna kadar çok daha kötüsü gerçekleşecek” öngörüsünü de paylaştı. Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr…

Ekonomist Prof. Dr. Demirtaş: Maalesef size iyi haber veremiyorum
Son Güncelleme: Whatsapp
Prof. Dr. Demirtaş, alım gücünün düşüşüne dikkat çekerek 2024 sonuna işaret etti. Demirtaş “Sene sonuna kadar çok daha kötüsü gerçekleşecek” öngörüsünü de paylaştı.

Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Türkiye ekonomisine dair görüşlerini sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.

Her paylaşımı gündem olan Prof. Dr. Demirtaş, Türkiye’de alım gücünün feci derecede düştüğünü ve dar gelirlinin can çekiştiğini ifade ederek, “Maalesef size iyi haber veremiyorum: Sene sonuna kadar çok daha kötüsü gerçekleşecek” dedi. Sabit gelirlinin alım gücünün daha da düşeceğini öngören Özgür Demirtaş, “Pahalılığa inanamayacaksınız” sözlerini kullandı.

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, X mesajını şöyle sonlandırdı:

“Ben ülkemi 10 yıl önce uyardım. Defalaca uyardım Hepsi gerçek oldu.”

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.