Erdoğan’ı çocuklarıyla vurdu!

  Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum kontrolüne ilişkin başlattığı tartışmada çarpıcı bir örnek verdi. Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum kontrolüne..

Son Güncelleme: Whatsapp

 

Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum kontrolüne ilişkin başlattığı tartışmada çarpıcı bir örnek verdi.

Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum kontrolüne ilişkin başlattığı tartışmada çarpıcı bir örnek verdi. Tezel, Erdoğan’ın evli olan 3 çocuğunun 10 yıl gerçemesine karşılık sadece en fazla 2 çocuğu olmasına dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte önceki akşam Bisse gömleklerinin sahibi Mustafa Kefeli’nin oğlu Onur Kefeli ile Cansu Pişirgen’in WOW İstanbul Hotel’deki düğün törenlerine katıldı. Nikah töreninin ardından konuşan Erdoğan, tartışma yaratan “Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler. Neslin önemi, gücü ekonomide olduğu gibi manen de çok önemli” sözlerini sarf etti.

Sosyal Güvelik Uzmanı Ali Tezel, Erdoğan’ın bu sözlerine karşılık çocuklarını hatırlattı. Tezel, Twitter hesabında şu mesajı paylaştı:

Şu doğum kontrolü konusunda kendi çocuklarına da bir çift laf etse iyi olacak. Bilal – Reyhan Erdoğan çifti. 2003 yılında evlenmişler, 11 senede 2 çocuk yapmışlar. Burak – Sema Erdoğan çifti. 2001 yılında evlenmişler, 13 senede 1 çocuk yapmışlar. Berat – Esma Albayrak çifti. 2004 yılında evlenmişler, 10 senede 1 çocuk yapmışlar.

Ali Tezel, ayrıca testis kanseri olduğu iddia edilen Burak Erdoğan’ın çocuk sahibi olmasına dikkat çekerek “Son merak ettiğim de şu Testis kanseri olduğu için askere gitmeyen biri daha sonra evlenince nasıl çocuk sahibi olabildi?” dedi.

İşte o tweetler:

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.