Fatih Erbakan’ın Kazandığı Belediyelere İlk Talimatı Halka Tartışmaya Açık Verdi - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Fatih Erbakan’ın Kazandığı Belediyelere İlk Talimatı Halka Tartışmaya Açık Verdi

Bu haber 06 Nisan 2024 - 10:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Fatih Erbakan’ın Kazandığı Belediyelere İlk Talimatı Halka Tartışmaya Açık Verdi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın, partisinin kazandığı belediyelere ilk talimatı, belediye binalarına Hz. Muhammed’in “Rüşvet alan da veren de mel’undur” hadisinin asılması oldu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın, 31 Mart’ta partisinin kazandığı belediyelere verdiği ilk talimatı ortaya çıktı. YRP’li belediyelerin girişine, Hz. Muhammed’in “Rüşvet alan da veren de mel’undur” hadisi asıldı.

Yeniden Refah Partisi, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde yüzde 6,19 oyla CHP ile AKP’nin ardından üçüncü parti oldu ve Türkiye çapında bir büyükşehir, bir il , 39 ilçe ve 24 belde belediyesi kazandı. YRP, seçim kampanyasındaki sloganını ise ‘Ahlaklı Belediyecilik’ olarak belirlemişti. Bu kapsamda, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın talimatıyla, Yeniden Refah Partisi’ne geçen Çumra ve Dulkadiroğlu belediyelerinin girişine Hz. Muhammed’in “Rüşvet alan da veren de mel’undur” hadisi asıldı.

Fatih Erbakan’ın Yeniden Refah’ın kazandığı belediyelere ilk talimatı ortaya çıktı - Resim : 1

Fatih Erbakan’ın Yeniden Refah’ın kazandığı belediyelere ilk talimatı ortaya çıktı - Resim : 2

“AHLAKLI BELEDİYECİLİK DÖNEMİ BAŞLIYOR”

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Fatih Erbakan, “Elhamdülillah… Yeniden Refahlı Belediye Başkanlarımız söz verdiğimiz üzere tabelalarını asmaya başladılar. Ahlaklı Belediyecilik dönemi başlıyor” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş