FIRTINADA FIRTINALAR KOPUYOR

CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan: “Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in yalanlarını belgelerle birlikte açıklıyorum.” Ardeşen Belediyesi’nin Fırtına Deresi’nde malzeme alımıyla ilgili önemli gelişmeler yaşandı. Ardeşen Belediye Başkanı..

Son Güncelleme: Whatsapp

CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan: “Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in yalanlarını belgelerle birlikte açıklıyorum.”

Ardeşen Belediyesi’nin Fırtına Deresi’nde malzeme alımıyla ilgili önemli gelişmeler yaşandı. Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, dereden malzeme alımıyla ilgili 5 adet izinleri olduğunu geçtiğimiz Salı günkü Halk Gününde dile getirmişti.

CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in bu yöndeki açıklamalarının gereçeği yansıtmadığını belirtti. Buçan, açıklamasında Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in görev süresi içerisinde Fırtına Deresi’nde malzeme almayla ilgili 5 değil 2 adet izin belgesi olduğunu açıkladı.

“ARDEŞEN BELEDİYE BAŞKANI HAKAN GÜLTEKİN YALAN KONUŞARAK TOPLUMU YANLIŞ BİLGİLENDİRİYOR”

Bu yöndeki belgelere ulaştığını belirten CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan, yaptığı açıklamada “Sayın Başkan bizi suçluyor. Halk Günü etkinliğinde bizim ‘izinsiz kanunsuz malzeme alıyorsunuz’ söylemimize 5 kere izin aldım demişti. Gültekin’in bu açıklamaları da yalan. Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in görev süresinde Fırtına Deresi’nden malzeme almak için aldığı izin sayısı 5 değil 2’dir. Bu tarihler de 27 Mayıs 2014 ve 28 Ekim 2014’tür. Vatandaşı ve Ardeşen halkını yanlış bilgilendiren ve bizi suçlayarak topluma hizmeti engelliyormuşuz gibi yansıtan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in açıklamalarının takdirini halkıma bırakıyorum.” ifadelerini kullandı.

“ARDEŞEN KAYMAKAMI VE İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜNÜN OLURUYLA İZİN SÜRESİ BİTTİĞİ HALDE MALZEME ALIMINA DEVAM ETTİ”

Bizi hizmeti engellemekle suçlayan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’e zamanında malzeme alımı için engel olmadıklarını ve malzeme alımına olur verdiklerini belirten CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan, “Sayın Başkan en son malzeme alımıyla ilgili izni 20 Şubat Cuma günü sona ermesine rağmen hala Fırtına Deresi’nden malzeme alımına devam etti. Bunu da Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş ve Ardeşen İlçe Özel İdare Müdürü Yunus Efendioğlu’nun olurlarıyla yaptı. Tüm bu yapılanlarla ilgili yorum ve takdirleri hemşerilerime bırakıyorum.” dedi.

IMG_0431

IMG_0432

IMG_0433

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.