betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

Fırtına’ya kıymayın efendiler

 Ardeşen Belediyesi izinsiz ve kanunsuz bir şekilde Fırtına Deresi’ni talan etmeye devam ediyor.Belediye başkanı  Gültekin, ‘Çıkardığım malzemeleri evime götürmüyorum, Ardeşen’e hizmet için kullanıyorum’diyerek, kanunsuz iş yaptığını kabul etmişti. Yapılan haberleri, Başkan..

Son Güncelleme: Whatsapp

 Ardeşen Belediyesi izinsiz ve kanunsuz bir şekilde Fırtına Deresi’ni talan etmeye devam ediyor.Belediye başkanı  Gültekin, ‘Çıkardığım malzemeleri evime götürmüyorum, Ardeşen’e hizmet için kullanıyorum’diyerek, kanunsuz iş yaptığını kabul etmişti. Yapılan haberleri, Başkan Gültekin’in suçu kabul etmesini, Savcıların re’sen suç duyurusu kabul edip harekete geçmesi bekleniyor.

firtina1

Lazikahaber.com’dan Mustafa Özyanık’ın haberine göre; İl Özel İdaresinin, Başbakanlık genelgelerine rağmen verdiği Fırtına Deresinden malzeme çıkarma izni bitmiş olmasına karşın dereden belediyeye ait kepçe ve kamyonlar vasıtasıyla, bugün sabah erken saatlerden başlayarak gece geç saatlere kadar malzeme çıkarmaya devam edildi.

CUMHURBAŞKANI’NI DA TAKMIYOR!

Her fırsatta Fırtına Deresi’ni ‘hizmet ediyorum’ adı altında talan etmeye ve bunu kanunsuz bir şekilde yapmaya devam eden Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’e tepkiler ise büyüyor. Geçen hafta çevre kuruluşları, siyasi parti temsilcileri ve Ardeşen halkının katıldığı protesto gösterisini gülerek izleyen Gültekin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde onun imzası ile yayımlanan genelgeleri de takmıyor.

Kanunsuzluğa karşı Fırtına’yı korumaya çalışan CHP’nin Ardeşen İl Genel Meclis üyesi olan Mustafa Buçan’ı ve CHP’yi ‘Hizmete engel olmakla’ suçlayan ve kimi muhtarları örgütleyerek, Buçan’ın aleyhinde açıklama yaptırdığı belirtilen Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, bu kanun tanımaz tavrını daha ne kadar sürdürecek? Her fırsatta CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan’ı “Hizmet Yapmamızı Engelliyor” diye suçlayan Gültekin, kanunsuz şekilde Fırtına Deresi’nden malzeme çıkarmaya devam ediyor. ‘Hizmet yapıyorum’ adı altında dereyi talan etmeye devam eden Gültekin, 17 Şubat’taki Halk Gününde, “Benim iznim var. Ben iznimi almışım. İznim olduğu sürece Fırtına Deresi’nde malzeme çıkaracağım.” demişti.

firtina2

İZİN BİTTİ TALAN DEVAM EDİYOR

En son 15 günlük malzeme çıkarma izni alan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, izin süresinin 20 Şubat Cuma günü sona ermesine rağmen, bugün -21 Şubat 2015 Cumartesi günü- sabah saatlerinden gece geç saatlere kadar malzeme almaya devam etti.

İznim var diyen ve her fırsatta izin vurgusunu yaparak malzeme alımına devam edeceğini ifade eden Gültekin’in bu kez nasıl savunma yapacağı merak konusu oldu. Başkan Gültekin, kanunsuz dahi olsa malzeme alımına devam edecek mi?

firtina3firtina4firtina5firtina6firtina7

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.