Kenan Bıyık partisi kapandı mı? - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Kenan Bıyık partisi kapandı mı?

Bu haber 29 Aralık 2022 - 21:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Kenan Bıyık partisi kapandı mı?

Kuzeyteve- Özel Haber.

Yaşamı süresince sağ partilerle var olmuş sol ve devrimci politikalara bugüne kadar sürekli uzak kalmış ve bugüne kadar üyesi olduğu parti (CHP) il örgütünün Rize de ki siyasal ve toplumsal hiç bir eylemine katılmamış, FETÖ iltisaklı iddiasıyla suçlanan Çay TV televizyonuna çıkıp konuşan , çeşitli haber kanallarında ise saçma sapan konuşmalar yaparak AKP lideri Erdoğan ‘ ı yere göğe sığdıramayan ve mehdiyeler dizen son açıklamalarında “ CHP ,İyi parti , gelecek parti ile Rize den milletvekili kazanılmaz artık Kenan Bıyık partisi kuruldu”şeklinde açıklamalar yapan Kenan Bıyık milletvekili aday adayı olduğu bile daha belli olmadan kendisini Rize milletvekili adayı ilan etti.

“Bıyık başka bir CHP den mi aday oldu?”

Kenan Bıyık hazırladığı ve fotoğrafının da yer aldığı bir görsel üzerinde “ CHP Rize milletvekili adayı Kenan Bıyık” yazarak paylaşması siyasetten ne kadar uzak bir anlayış içerisinde olduğunun fotoğrafını açıkça ortaya koydu.

Üyesi olduğu ve millet ittifakı partilerin Rize den milletvekili çıkaramayacağını artık Kenan Bıyık partisi kuruldu diye avazı çıktığı kadar bağırıp millet ittifakını eleştiren bıyık , şimdi çıkıp hem CHP hem de millet ittifakının adayı olduğunu açıklaması oldukça ilginç.

Şimdi merak edilen konu şu CHP genel merkezi hiç bir ilde milletvekili adaylarını açıklanmazken Kenan Bıyık kim ve ya kimlerden talimat aldı ki CHP nin Rize milletvekili adayı olduğunu açıklıyor.Bu yaşananlar tam bir akıl tutulmasının işareti.

Sayın Bıyık acaba CHP ti Kenan Bıyık partisiyle karıştırdı mı? Yolsa başka bir CHP mi var da Bıyık oradan aday olduğu kesinleşti de bizler mi bilmiyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA