MEMLEKET PARTİSİ O İDDİALARI YALANLADI - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

MEMLEKET PARTİSİ O İDDİALARI YALANLADI

Bu haber 20 Ekim 2021 - 18:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.
MEMLEKET PARTİSİ O İDDİALARI YALANLADI

Memleket partisinin milletvekillerinin TBMM torba kanununda yer alan bazı maddelere AKP lehine evet verdiği şeklinde Oda TV manşetten duyurduğu ve Kuzey TV in de yayınladığı haberle ilgili memleket partisi milletvekili Mehmet ali Çelebi’den yalanlama geldi.
Çelebi 2 maddeyle özetlediği ilgili haberle ilgili şunları söyledi;
1-Neymiş Memleket Partisi ÖTV ile ilgili maddeye evet vermiş!?
Yalanın hükmü gerçek ortaya çıkıncaya kadar… İktidarın yandaşları ve muhalefetin yandaşları… Yok birbirinden farkları. İzleyin ve görün! O yüzden 3.yolu açtık. Ne Cumhur ne Millet tek yol Memleket!
2-Odatv fonlandığı yere göre siyasete soyunmaya başlamış. Beklemezdim yazık… Bakalım Perşembe gecesi, CHP ve İyi Parti kooperatifçilikle ilgili kanuna şerhleri olmasına rağmen evet oyu verirse “AKP’ye destek verdiler” diye manşet atacak mısınız?” diye seslenerek haberin gerçek olmadığını öne sürdü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş