Milletvekili Aday Adayı Katmer’den Çay Üreticilerine Mesaj - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Milletvekili Aday Adayı Katmer’den Çay Üreticilerine Mesaj

Bu haber 01 Nisan 2023 - 15:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Milletvekili Aday Adayı Katmer’den Çay Üreticilerine Mesaj

Milletvekili Aday Adayı Yılmaz Katmer, Rize’den milletvekili aday adayı olanların önceliğinin çay ve ÇAYKUR olması gerektiğine dikkat çekti.

Kuzeyteve.com

AKP Rize eski İl Başkanı ve milletvekili aday adayı, iş insanı, siyasetçi Yılmaz Katmer; Rize’nin temel geçim kaynağının çay olduğunu, milletvekili olmak için aday adayı olan arkadaşlarının birinci görevinin Çaykur ve çay olmalıdır dedi.

Yılmaz Katmer Rizeli çay üreticilerine gönderdiği SMS mesajında çay üreticilerinin yanında olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Rize denince akla gelen ilk ürün çaydır.  Çay Rizelinin dolayısıyla bölgemizin en temel geçim kaynağıdır. Genelde ülke ama özelde Rize için hizmete talip olan arkadaşların birinci önceliği çay ve Çaykur olmalıdır. Bahçeden bardağa kadar bütün aşamalarını bilen bir kardeşiniz olarak çay tarımının geleceği ve gelişmesi, kalıcı çözümler üretilmesi konularında her zaman taşın altına elimi koymaya hazırım. Ülkemiz ve Rize’miz için el ele, hep birlikte geleceğe daha güvenle bakmamız mümkün olacaktır. Tüm Rizeli hemşerilerime daha güzel bir gelecek temenni ediyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA