Milliyetçi bulut yeşil yola dikkatçekti

 milliyetçi cepheden arslan bulut, karadeniz ormanlarının, kaçkarların arap sermayedarlarına pazarlanmasına değinmiş. “Türkiye sadece siyaseten ve dinen mi kandırılıyor? Halkın kandırılmadığı tek bir alan var mı?Hani Karadeniz yaylalarında “yeşil yol” yapılacaktı?..

Son Güncelleme: Whatsapp

 milliyetçi cepheden arslan bulut, karadeniz ormanlarının, kaçkarların arap sermayedarlarına pazarlanmasına değinmiş. “Türkiye sadece siyaseten ve dinen mi kandırılıyor? Halkın kandırılmadığı tek bir alan var mı?Hani Karadeniz yaylalarında “yeşil yol” yapılacaktı?

Bunun için yaylalar arasındaki toprak yollar ve her yaylayı şehre bağlayan yollar genişletilirken, asırlık ağaçlar kesiliyor, orman içlerine canlıları yok edecek yüksek gerilim hatları çekiliyor ve bunlar için de ayrıca yollar açılıyor, ormanlar yağmalanıyordu! Bütün ormanlarda maden arama ruhsatları verilmiş durumda, şirketler işaret bekliyordu.Tayyip Erdoğan, Katar Emiri ve heyetine helikopterlerle yaklaşık bir saat Trabzon yaylaları üzerinde neden tur attırdı?
“Bölgede kış turizmi yapılabilecek alanları havadan incelediler” deniliyor!Kimin toprağını kime veriyorsunuz? Neden bu projeler halktan saklandı da şimdi ortaya çıkıyor? Oysa hiçbir kazanç, ormanlardan büyük bir servet değildir. Ormanları katlederek yapılan işin adını “yeşil yol” koymak, halkı aldatmak değil mi?”

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.