betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

Pazarlıların Baz Tepkisi

 Pazar Soğuksu Mahallesi’nde bir GSM firması tarafından kurulan BAZ istasyonunun kaldırılması için mahalle sakinleri Pazar Meydanı’nda basın açıklaması yaptı. Açıklamayı mahalle sakinlerinden CHP İlçe Başkanı Abdullah Yıldız yaptı. Pazar Soğuksu..

Son Güncelleme: Whatsapp

 Pazar Soğuksu Mahallesi’nde bir GSM firması tarafından kurulan BAZ istasyonunun kaldırılması için mahalle sakinleri Pazar Meydanı’nda basın açıklaması yaptı. Açıklamayı mahalle sakinlerinden CHP İlçe Başkanı Abdullah Yıldız yaptı.

pazar-baz2

Pazar Soğuksu Mahallesi’nde cep telefonu firmasının kurduğu baz istasyonu, mahalle sakinleri tarafından protesto edildi. Pazar Meydan Parkında biraraya gelerek basın açıklaması yapan mahalle sakinleri, baz istasyonunun kansere neden olduğu gerekçesiyle kaldırılmasını istedi.

Mahalle sakinleri adına basın açıklamasını okuyan CHP Pazar İlçe Başkanı Abdullah Yıldız, “Ben burada siyasi kimliğimle değil mahalle sakini olarak bulunuyorum.” diyerek başladığı konuşmasında, “İnsanlığa zarar veren, öldüren, hastalığa mahal veren bütün zararlıların karşısında olacağız. Bize şunu diretiyorlar. A mahallesinden kovuyorlar B mahallesine geliyorlar. Vücudumuzda bozulmalara neden oluyor, kansere neden oluyor. Sinir dokularımızı bozup bizleri hasta ediyor. Biz Soğuksu Mahallesi sakinleri olarak baz istasyonunu istemiyoruz.” dedi.

pazar-baz

Pazar Belediyesi yetkilileri ile de görüştüklerini söyleyen Yıldız, “Arkadaşlar, bu zaten yasal değil, mühür vuracağız dediler. Biz de bunun takipçisi olacağız” diye konuştu.

pazar53.com

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.