Rahatsız kişilerle muhatap olmam

 Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Vedat Sayılgan’ın odasına görüşmek için gittiği Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in makam odasına Valilik korumaları eşliğinde almasına sosyal medyada tepki göstermiş ve bu..

Son Güncelleme: Whatsapp

 Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Vedat Sayılgan’ın odasına görüşmek için gittiği Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in makam odasına Valilik korumaları eşliğinde almasına sosyal medyada tepki göstermiş ve bu tepkisi basında geniş yer almıştı.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, basında çıkan haberlere ilişkin polis memuru Vedat Sayılgan’ın kendisine yönelik ithamlarına Edirne’nin yerel gazetelerinden olan Hudut Gazetesi’ne bir açıklama yaptı.

PSKİLOJİSİ RAHATSIZ, GEREKLİ İŞLEM YAPILACAK

Haberimsen Gazetesinden Ali Osman Önder’in haberine göre; Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, polis memuru Vedat Sayılgan’ın kendisi için sarf ettiği sözlere ilişkin açıklaması gazetede şöyle yer aldı: “Edirne’de henüz daha göreve başlamadığını ve şahsın psikolojik rahatsızlığı bulunduğunu söyleyen Vali Şahin, ‘Daha bizim emniyette göreve de başlamadı. Onunla ben muhatap olmam, psikolojisi rahatsız kişilerle.. Gerekli işlem yapılır. Emniyet hakkında işlem yapacak. Bizde göreve başlamadığı için Emniyet Genel Müdürlüğü’nde işlem başlatılacaktır” dedi.

NE DEMİŞTİ

Antalya İl Emniyet Müdürlüğünden, Edirne İl Emniyet Müdürlüğüne atandığını ifade eden polis memuru Vedat Sayılgan, Edirne’ye atanmasının ardından yaşadığı süreci sosyal medya hesabında anlatarak, “Ben artık şahsiyet yoksunu idarecilerin olduğu, namussuzların hâkim olduğu bu polislik teşkilatından şerefimle ayrılıyorum” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

Polis memuru Vedat Sayılgan, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in kendisini makam odasına Valilik korumaları eşliğinde almasına sosyal medya hesabında tepki göstererek, “Adam Edirne’ye Vali olmuş makamına beni korumalarıyla alıyor,yav kardeşim ben bu devletin polisiyim ben dağdan mı indim, benden mi korkuyorsun sen ki bu devletin koskoca valisisin g…..korkuyordun niye Vali oldun sen kendini korumaktan acizsin, bu milletin güvenliğini nasıl sağlayacaksın? Bırak işi ehline ver” açıklamasında bulunmuştu.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.