RİZE TABİPLER ODASI BAŞKANI ŞAHİN “İNSANLIĞIN VE ÇOCUKLARIN KATİLLERİNE KARŞIYIZ” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

RİZE TABİPLER ODASI BAŞKANI ŞAHİN “İNSANLIĞIN VE ÇOCUKLARIN KATİLLERİNE KARŞIYIZ”

Bu haber 12 Mayıs 2021 - 20:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.
RİZE TABİPLER ODASI BAŞKANI ŞAHİN “İNSANLIĞIN VE ÇOCUKLARIN KATİLLERİNE KARŞIYIZ”

İNSANLIĞIN VE ÇOCUKLARIN KATİLLERİNE KARŞIYIZ!

Rize – Artvin Tabipler Odası Başkanı Doç. Dr. Kâzım ŞAHİN İsrail devletinin filistin halkına yönelik saldırılarını kınadı TTB merkez konseyinin saldırılar karşısında sessiz kaldığı gerekçesiyle eleştirdi.

Gençağa KARAFAZLI

Rize – Artvin Tabipler Odası Başkanı Doç. Dr. Kâzım ŞAHİN yaptığı açıklamada “Terör devletleri siyonist İsrail ‘in müslüman Filistinli kardeşlerimize, merhametsiz Çin’in ırkdaşlarımız olan Uygur Türk kardeşlerimize yaptıkları zulüm ve katliama, masum insanların yaşam hakkını elinden alan katliamlara sonuna kadar karşıyız.

KATİLLER HESAP VERMELİ

Acilen Uluslararası insanlık suçları ceza mahkemesi kurulmalı, bu katliamlara neden olan terörist saldırılara hak ettikleri cezayı vermelidir, bunun İçin tüm dünya insanlarının vicdanlarına ve bu arada her şeye provokatörce yaklaşan TTB merkez konseyine sesleniyoruz.  Geçmişte İHD başkanlığı yapan merkez konsey başkanı, bu zulüme uğrayanlar insan değil mi. Niçin sesiniz çıkmıyor?

SUÇLULAR KISASA KISAS CEZASI ALMALI

İnsanlık, yine tüm insanların gözleri önünde katlediliyor, kimse dur demiyor!

Artık zorbalar ve katiller, somut adımlar atılarak durdurulmalıdır ve uluslararası toplum vicdanı bu kadar günahı ve kirlenmeyi kaldırmamalıdır.”

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş