Rize’de CHP’li Kadınlar: “İlmeği deprem bölgesi için atıyoruz” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Rize’de CHP’li Kadınlar: “İlmeği deprem bölgesi için atıyoruz”

Bu haber 24 Şubat 2023 - 11:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Rize’de CHP’li Kadınlar: “İlmeği deprem bölgesi için atıyoruz”

CHP Rize Kadın Kolları, “1 İlmekten 81 İle Her İlmeği Deprem Bölgesi için atıyoruz” Kampanyası ile deprem bölgesindeki vatandaşlar için kışlık kıyafetler örüyorlar.

CHP Rize Kadın Kolları  “1 İlmekten 81 İle Her İlmeği Deprem Bölgesi için atıyoruz” Kampanyası kapsamında kış şartlarında deprem bölgesinde bulunan vatandaşlar için kışlık kıyafetler örüyorlar.

‘’MÜCADELE RUHU İLE’’

CHP Rize Kadın Kolları Başkanı Nurdan Tavukçuoğlu Ardal yaptığı açıklamada, ‘’ Partili kadın arkadaşlarımızın mücadele ruhu ile İstanbul Vakfının başlattığı “1 İlmekten 81 İle Her İlmeği Deprem Bölgesi için atıyoruz” kampanyasına destek verdik.’’ dedi.

1 İLMEKTEN 81 İLE

Akademisyen Dr. Dilek Kaya İmamoğlu, Ocak ayında   ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık giyecek ulaştırmak için İBB İstanbul Vakfı ile birlikte başlattığı projedir. Bu proje kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık kıyafet örülmektedir.

Ülkemizde yaşanan depremlerden sonra kış şartlarında zor durumda kalan vatandaşlar için  “1 İlmekten 81 İle Her İlmeği Deprem Bölgesi için atıyoruz” Adı ile devam etmektedir.

 “1 İlmekten 81 İle Her İlmeği Deprem Bölgesi için atıyoruz” Kampanyası kapsamında kış şartlarında zor durumda kalan vatandaşlar için kışlık kıyafetler örülmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA