betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

Sinan Ateş’in arkadaşı Zengin:’Kılavuz'”MHP’li Yalçın ve Yönter tarafından öldürülmekten korkuyor”

Almanya’da saldırıya uğrayan Sinan Ateş’in arkadaşı Ömer Zengin, cinayet soruşturmasına ilişkin konuştu. Olcay Kılavuz’ın azmettirici olduğunu düşünmediğini belirten Zengin, Kılavuz’ın MHP’li üst düzey isimler tarafından öldürülmekten korktuğunu öne sürdü Ankara’da..

Sinan Ateş’in arkadaşı Zengin:’Kılavuz'”MHP’li Yalçın ve Yönter tarafından öldürülmekten korkuyor”
Son Güncelleme: Whatsapp
Almanya’da saldırıya uğrayan Sinan Ateş’in arkadaşı Ömer Zengin, cinayet soruşturmasına ilişkin konuştu. Olcay Kılavuz’ın azmettirici olduğunu düşünmediğini belirten Zengin, Kılavuz’ın MHP’li üst düzey isimler tarafından öldürülmekten korktuğunu öne sürdü

Ankara’da silahlı saldırıda öldürülen Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in arkadaşı olan ve suikastla ilgili soruşturmada ifade veren Ömer Zengin Almanya’da saldırıya uğradı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yağan Ömer Zengin, 4 kişinin saldırısına uğradığını ve kafasında da biraz şişlik oluştuğunu belirtti.

Zengin, daha sonra ise Halk TV’de “Nasıl Olacak” programında Sinan Ateş cinayetine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Kılavuz, cinayetin azmettiricisi değil”

Olcay Kılavuz’un cinayetin azmettiricisi olduğunu düşünmediğini belirten Ömer Zengin, Kılavuz’ın cinayetin aydınlatılması açısından kilit isim olduğunu ve ifadesine başvurulması gerektiğini söyledi.

“Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter tarafından öldürülmekten korkuyor”

Kılavuz’ın korktuğunu ifade eden Zengin, “Olcay, İzzet Ulvi Yönter ve Semih Yalçın tarafından öldürülmekten korkuyor. Olcay cinayetin kilit ismi. Aşağıda torbacılar var, tetikçiler var. Cinayetin anotomisi Olcay’dan sonra başlıyor. Olcay, emniyet müdürlüğü, emniyet müdürleri ve İçişleri Bakanlığı diye gider” diye konuştu.

“Kendisine sıranın gelmeyeceğini düşünüyor”

Eski Kültür Bakanı Fikri Sağlar’ın “Semih Yalçın öldürme talimatlarını veren kişi midir?” sorusuna da yanıt veren Ömer Zengin, şunları söyledi:

“Bu çözülmüş bir cinayet. Bu cinayetin nasıl olduğunu sokaktaki çocuk bile biliyor. Ellerinde bir ton mafya babası var. Bir şekilde birine mal ederler. Ama ben Olcay’ın korktuğunu yüzde yüz eminim. Günah çıkartmaya çalışıyor. Benim bir suçum, günahım yok diye çevresine bir şeyler anlatmaya çalışıyor. O, bu cinayet soruşturmasının yukarılara kadar gideceğini düşünmüyor, kendisine sıranın gelmeyeceğini düşünüyor.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.