Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı

Bu haber 29 Ekim 2021 - 10:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı

Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kutlama mesajı yayınladı.

Başkan BOZKURT mesajında; “Cumhuriyetimizin 98’inci kuruluş yıldönümünü büyük bir çoşku ve gururla kutlamanın mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Büyük mücadeleler sonucunda kazanılan Cumhuriyetimizi korumak ve geleceğe taşımak millet olarak hepimizin sorumluluğundadır.

Cumhuriyet; bağımsızlıktır, özgürlüktür, aydınlık Türkiye’nin ışığı, çocuklarımızın geleceğidir. Cumhuriyet’e sahip çıkmak esaret altına girmek istemeyen milletimizin kalkanıdır.

Çocuklarımızı iyi yetiştirmek, vatan, millet ve bayrak sevgisini onlara aşılamak bizim en önemli görevlerimizdendir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin ilanının 98’inci yılınının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde; Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını, vatanın bölünmez bütünlüğü için mücadele eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor,  halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA