Yeniden refah adaylarını açıkladı - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Yeniden refah adaylarını açıkladı

Bu haber 06 Şubat 2024 - 11:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Yeniden refah adaylarını açıkladı

Yeniden Refah Partisi ikisi büyükşehir 80 belediye başkan adayını daha açıkladı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına İnşaat Mühendisi Ümit Özkurt, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına da Serdal Bulut gösterildi.

Artı Gerçek – AKP ile yapılan ittifak görüşmelerinde mutabık kalınmaması sonrası Yeniden Refah Partisi, adaylarını açıklamaya devam ediyor. Son olarak parti, ikisi büyükşehir, 9 il ve 69 ilçe ile belde belediye başkan adayı olmak üzere 80 belediye başkan adayı daha açıklandı.

Yeniden Refah, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 80 belediye başkan adayını daha açıkladı. Partinin genel merkezinde düzenlenen ve Genel Başkan Fatih Erbakan’ın da katıldığı aday tanıtım töreninde 2’si büyükşehir, 9 il ve 69 ilçe ve belde belediye başkan adayı duyuruldu.

YENİDEN REFAH SEÇİMLERE BAĞIMSIZ GİRME KARARI ALMIŞTI

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, AKP ile yürütülen ittifak görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması üzerine seçimlere tek başlarına gireceklerini duyurmuştu.

Erbakan; Ankara, İstanbul ve İzmir adaylarını 10 Şubat’ta ilan edeceklerini bildirmişti. (HABER MERKEZİ)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA