YSK, Abdullah Zeydan Hakkındaki Gerekçeli Kararı Açıkladı - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

YSK, Abdullah Zeydan Hakkındaki Gerekçeli Kararı Açıkladı

Bu haber 06 Nisan 2024 - 15:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.
YSK, Abdullah Zeydan Hakkındaki Gerekçeli Kararı Açıkladı

YSK, memnu hakları alınıp tepkiler üzerine geri verilen Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Abdullah Zeydan hakkında gerekçeli kararını açıkladı.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanı seçilen Abdullah Zeydan hakkında gerekçeli kararını açıkladı.

Açıklamada, “Diyarbakır ACM’nin 29/3/2024 tarihli karar yok hükmünde olsa da bu haliyle de henüz kesinleşmemiştir. Abdullah Zeydan’ın şeklen de olsa seçim takvimine uygun olarak süresinde ibraz edilmiş ve kabul edilmiş, kesinleşmiş bir yasaklanmış hakların geri verilmesi kararının bulunduğu için 31 Mart 2024 oy verme günü itibarıyla, seçilme yeterliliğini taşımaktadır” denildi. (HABER MERKEZİ)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş