AKP RİZE MİLLETVEKİLİ AVCI “HEMŞERİLERİMİZ AKŞENER’E DEMOKRATİK TEPKİLERİNİ GÖSTERMİŞTİR” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

AKP RİZE MİLLETVEKİLİ AVCI “HEMŞERİLERİMİZ AKŞENER’E DEMOKRATİK TEPKİLERİNİ GÖSTERMİŞTİR”

Bu haber 20 Mayıs 2021 - 21:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.
AKP RİZE MİLLETVEKİLİ AVCI “HEMŞERİLERİMİZ AKŞENER’E DEMOKRATİK TEPKİLERİNİ GÖSTERMİŞTİR”

İyi parti genel başkanı Meral Akşener’in İkizdere ,Eskencidere vadisinde Cengiz inşaatın taş olacağına karşı günlerdir direnen yurttaşları ziyareti esansında İkizdere ve Çayeli ilçelerinde  Akşener’e yönelik provokatif saldırılar sonrası AKP İkizdere ilçe başkanı Mustafa Havuz  dan sonra  AKP Rize milletvekili Muhammet Avcı’da Akşener’e yönelik saldırılara destek verdi.

GENÇAĞA KARAFAZLI

İşte Avcı nın o açıklamaları.

1-Kendi ülkenin Cumhurbaşkanına katil benzetmesi yapıp, iki gün sonra onun en çok destek gördüğü, en çok sevildiği ilde, baba ocağında böyle bir program hangi maksatla düzenlenir?
Bunun adı provokasyon değil de nedir?
2-Sayın Akşener Cumhurbaşkanı adayı olarak daha önce de Rize’ye geldi ve hiçbir olay yaşanmadı.
Bugün yaşanan durum açık bir şekilde hemşerilerimizin taammüden tahrik edilmesi sonucu ortaya çıkmış ve Rizeliler sayın Cumhurbaşkanımız konusundaki hassasiyetlerini ortaya koymuşlardır.
3-Çok büyük bir provokasyon Rizeli hemşerilerimizin sağduyusu sayesinde ucuz atlatıldı!
Hemşerilerimiz demokratik tepkilerini ortaya koyarken asla şiddete müracaat etmedikleri gibi Sayın Akşener’in korumaları ve yanındakiler tarafından tartaklandılar!
Mağdur değil mağrursunuz!
4-Bu zor süreçte görev yapan ve olayların büyümeden önlenmesini sağlayan tüm güvenlik güçlerimize yürekten teşekkür ediyorum.

Avcı ayrıca Rize şehir merkezinde AKP üyelerinin açtığı pankartı sosyal medya hesabından da paylaşmayı ihmal etmedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA