“HERGÜN YENİ BİR BAŞLANGİÇTİR ORMANLAR ÇOCUKLARINDIR” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

“HERGÜN YENİ BİR BAŞLANGİÇTİR ORMANLAR ÇOCUKLARINDIR”

Bu haber 23 Haziran 2021 - 21:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.
“HERGÜN YENİ BİR BAŞLANGİÇTİR ORMANLAR ÇOCUKLARINDIR”

İkizdere eskencidere vadisinde cengiz inşaatın taş ocağına karşı yurttaşların direnişi devam ediyor.
Her türlü baskıya karşı eskincedere vadisinde cengiz inşaatın yapmaya çalıştığı taş ocağına karşı direnişlerini sürdüreceklerini açıklayan direnişçilerden asuman hacifazlıoğlu:
Biz bundan sonra ne yapacağız Kestiğiniz her ağacı belgeleyeceğiz verdiğiniz zararları dünyaya duyurmaya devam edeceğiz İnsanlar sizin ne olduğunuzu anlayana kadar peşinizi bırakmayacağız.
Bizden kolay kolay kurtulamayacaksınız. Siz ve sizi savunan bir avuç çıkarcıyı insan yüzüne bakamayacak hale getireceğiz. Öldürdüğünüz her canlının hesabını verene kadar mücadelemize devam edeceğiz. Diyerek direnişçi kadınlarla beraber “hergün yeni bir umuttur.hergün yeni bir başlangiçtir.haksızlığa böyün eğmeyeceğiz.ormanlarımıza dokundurmayacağız. Ormanlar çocuklarındır.” Sözlrinin yer aldığı bir videoyu da soyla medya sayfalarından kamuoyu ile paylaşarak mücadele kararlılıklarını gösterdiler.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA