ÇAYKUR ERDOĞAN’A AİT DEV POSTERİ BAKIN NE HALE GETİRDİ ! - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

ÇAYKUR ERDOĞAN’A AİT DEV POSTERİ BAKIN NE HALE GETİRDİ !

Bu haber 04 Eylül 2021 - 13:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.
ÇAYKUR ERDOĞAN’A AİT DEV POSTERİ BAKIN NE HALE GETİRDİ !

ÇAYKUR’DAN ERDOĞANA HAKARET İDDİASI

kuzeytv.org – özel haber

AKP genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bazı açılış törenlerine katılmak üzere dün baba ocağı Rize’ye geldi.

Erdoğan’ın Rize’ye gelmeden önce resmi kuramlar tarafından Erdoğan’ın posterlerinin yer aldığı bez pankartların hizmet binalarına asılmasıyla ilgili yarışta tam bir skandal yaşandı.

Erdoğan’ın asılı olan dev posterinin ipleri koptu ve baş aşağı ters bir şekilde dakikalarca posterin asılı durması tepkilere neden oldu.

Erdoğan’ın her Rize ziyareti öncesi Rize’de adeta olağan üstü bir hareketlilik yaşandığı gözlenirdi.

Erdoğan’ın bu ziyareti esnasında ise ciddi bir hareketliliğin yaşanmaması oldukça dikkat çekerken her Rize ziyareti öncesi, birçok kamu binası Türk bayrakları ve Erdoğan’ın posterleri ile süslenirdi.

Erdoğan’ın koca koca posterinin kamu binalarına asılması konusunda kurumlar adeta yarışırlardı.

Özellikle valilik ve çay işletmeleri genel müdürlüğü ile ismi FETÖ ile anılan RTEÜ rektörü H. Karaman bu konuda kimseye fırsat vermeden kendi alanlarında ki girişlerde Erdoğan’ın dev posterlerini asarak ne derece ona bağlı olduklarını göstermekten geri durmazlardı.

“ERDOĞAN’IN POSTERİ DAKİKALARCA BAŞ AŞAĞI ASILDI”

Kamu kurumlarının yöneticilerinin Erdoğan ‘a ait dev posterleri hizmet binalarına asma konusunda hızla yarışmaları bazen kazalara da sebep oluyor.

Bunlardan bir tanesi çay alım politikaları nedeniyle sürekli eleştirinin odağı olan Çay işletmeleri genel müdürlüğünde yaşanan pankart olayı Rize halkı tarafından sosyal medya da tartışılmasına neden oldu.

Uyguladığı çay alim politikaları ve özel sektöre maliyetine kuru çay satması ÇAYKUR’un çayını piyasada pazarlayamaması nedenlerinden dolayı ÇAYKUR’u her yıl zarara uğratan çay işletmeleri genel müdürü Yusuf Ziya Alim kurumun hizmet binasına astırdığı dev Erdoğan pankartı asılı olduğu yerden kopması sonucu dakikalarca Erdoğan’ın pankarttaki fotosu baş aşağıya yani ters bir şekilde asılı kalması ciddi tartışmalara neden oldu.

“OLAY ERDOĞAN’A KARŞI BİLİNÇLİ YAPILDI”

Rize’ de ki birçok vatandaş sosyal medya üzerinden yayınladığı bu fotoğrafla ilgili dikkat çeken yorumlarda bulundu.

Bazı vatandaşlar genel müdür Alim’i sorumsuzlukla suçlarken bazı vatandaşlar ise bunun bilinçli yapıldığını bu şekilde Erdoğan’a Rize’den bir mesaj verildiğini iddia etti.

Yaklaşık 20 dk. süresince Erdoğan’ın pankarttaki Fotoğrafının baş aşağıya ters bir şekilde asılı durması ve bu süre içerisinde müdahale edilmemesi birçok AKP li üyenin de tepkisine neden olduğu öğrenildi.

Yaşanan olaydan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın haberdar edilmemesi için ÇAYKUR yetkililerinin büyük bir çaba içerisinde oldukları ayrıca birçok yerel haber sitesinin sorumlusunu arayan yetkililerin olayın haber yapılmasını istemediklerini bu olayın yaşanmasına sebep olanlar hakkında ise inceleme yapılacağı öne sürüldü.

Bakalım çay işletmeleri genel müdürlüğü yetkilileri Erdoğan’ın bez pankarta yer alan resminin dakikalarca baş aşağıya ters bir şekilde asılı durmasındaki olayla ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ÇAYKUR’da asılan dev posteri ters bir şekilde baş aşağıya dakikalarca asılı durdu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA