EMEP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜRKAN İKİZDER’DE - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

EMEP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜRKAN İKİZDER’DE

Bu haber 05 Haziran 2021 - 14:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.
EMEP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜRKAN İKİZDER’DE

AKP yandaşı Cengiz inşaatın İyidere lojistik inşaatına taş temini için İkizdere  ,eskincedere vadisinde yapılmak istenen taş ocağına karşı direnen yurttaşlara destek ziyaretleri devam ediyor.

GENÇAĞA KARAFAZLI

Direnişteki yurttaşları Çevre gününde ziyaret eden isim ise EMEK Genel başkan yardımcısı Selma Gürkan ve partilileri oldu.

EMEP Genel Başkan Yardımcısı. Selma Gürkan , Rize il başkanı Hasan Zorlucan , Onur Erşahin Fındıklı ilçe başkan ve yöneticileri  Fikret Yaşar, Kamil Çavuşoğlu, Gökmen TURNA ile , Yaşar Çervatoğlu Rize Merkez İlçe Bşk. Servet Öncü Artvin EMEP  il Bşk. ve EMEP Üyeleri katıldı.

EMEP genel başkan yarımcısı Selma Gürkan , taş ocağına karşı yaklaşık 4 aydan beri direnen yurttaşların yaşadıklarına dinledikten sonra , bu onurlu mücadeleyi sürdüren yurttaşlarla çevre gününde bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek direnişçilerin yanında olduklarını ifade etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA