FLAŞ FLAŞ FLAŞ REKTÖR OLMAK İÇİN FETÖ’CU MU OLMAK GEREK ? BAŞLIKLI HABERİMİZE ERİŞİM YASAĞI GELDİ - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

FLAŞ FLAŞ FLAŞ REKTÖR OLMAK İÇİN FETÖ’CU MU OLMAK GEREK ? BAŞLIKLI HABERİMİZE ERİŞİM YASAĞI GELDİ

Bu haber 05 Şubat 2021 - 21:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.
FLAŞ FLAŞ FLAŞ REKTÖR OLMAK İÇİN FETÖ’CU MU OLMAK GEREK ? BAŞLIKLI HABERİMİZE ERİŞİM YASAĞI GELDİ

Rektör olmak için FETÖ ‘cu mu olmak gerekiyor?
GENAÇAĞ KARAFAZLI –özel haber- 03 Şubat 2021
Boğaziçi üniversitesi Rektörlüğüne AKP milletvekili adayı Melih Bulu nun atanmasıyla öğrencilerin başlattığı protesto eylemleri sonrası bazı üniversitelerde atanan AKP adayı Rektörlerin isimleri de Türkiye gündemine oturdu.
Üniversitelere atanan bazı rektörlerle ilgili tartışmalar bitmezken, bu tartışmaların en dikkat çekici yanı ise atanan rektörlerin bazılarının kripto fotocu olduğu yönündeki iddialar..
Hakkında bu yönde iddialarda bulunulan rektörlerden biri de RTEÜ İlahiyat fakültesinden 2019 yılında Ordu Üniversitesine rektör olarak atanan ve AKP den Milletvekili adayı da olan Ali Akdoğan!
FETÖ ile ilişkilendirilen ve FETÖ nun Afrika’da ki okullarını RTEÜ rektörü Hüseyin Karaman ve akademisyen bir grup hocayla beraber gezdiği öne sürülen, Ordu üniversitesi Rektörü, Prof. Dr. Ali Akdoğan, Rize nabız editörlerinin kendisine yönelik; “siz 2013 yılında bir grup akademisyen ve RTEÜ rektörü Huseyin Karaman ile birlikte, Afrika seyahatine çıktınız mı? Bu seyahat esnasında cemaatin okullarını gezdiğiniz mi?” şeklinde ki sorularına cevap vermekten ısrarla kaçınarak bunu RTEÜ Rektörü Karaman’a sorun demesi oldukça dikkat çekiciydi:
İşte Rektör Akdoğan’ın sorularımıza cevap vermeyerek adres gösterdiği o açıklamaların detayı:
BU BAŞLIKTA YAYINLADIĞIMIZ HABERİMİZE RİZE SÜLHCEZA HAKİMLİĞİ TARAFINDAN ERİŞİM YASAĞI KARARI ALINDI.
MAHKEMENİN ERŞİM YASAĞI GEREĞİ OKURLARIMIZDAN ÖZÜR DİLİYORUZ.
İŞTE MAHKEMENİN ERİŞİM YASAĞI KARARI:
Sayın Rizenabız İnternet Sitesi Yetkilisi,
5651 sayılı kanunun 6/A maddesi ile Erişim Sağlayıcıları Birliği kurulmuştur.

5651 sayılı kanunun 3.maddesi uyarınca; Bu Kanun kapsamındaki faaliyetleri yurt içinden ya da yurt dışından yürütenlere, internet sayfalarındaki iletişim araçları, alan adı, IP adresi ve benzeri kaynaklarla elde edilen bilgiler üzerinden elektronik posta veya diğer iletişim araçları ile bildirim yapılabilir.

5651 kanunun 9. maddesi “…Hakimin bu madde kapsamında verdiği içeriğin çıkarılması ve/veya erişimin engellenmesi kararları doğrudan Birliğe gönderilir…Erişimin engellenmesine konu içeriğin yayından çıkarılmış olması durumunda hâkim kararı kendiliğinden hükümsüz kalır…Birlik tarafından ilgili içerik ve yer sağlayıcılar ile erişim sağlayıcıya gönderilen içeriğin çıkarılması ve/veya erişimin engellenmesi kararının gereği derhâl, en geç dört saat içinde ilgili içerik ve yer sağlayıcılar ile erişim sağlayıcı tarafından yerine getirilir…Sulh ceza hâkiminin kararını bu maddede belirtilen şartlara uygun olarak ve süresinde yerine getirmeyen içerik, yer ve erişim sağlayıcıların sorumluları, beş yüz günden üç bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır.” şeklinde düzenlenmektedir.

Bu kapsamda ekte tarafınıza gönderilen RİZE SULH CEZA HAKİMLİĞİ’nin 05.02.2021 Tarih ve 2021/341 D.İş sayılı kararında yer alan içeriklerin yayından çıkarılması halinde Birliğimize bilgi verilmesini rica ederiz.

Saygılarımızla.

KARARDA YER ALAN ADRESLER:

https://rizenabiz.com/flas-flas-flas-rektor-olmak-icin-feto-cu-mu-olmak-gerekiyor/

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA