KÜLÜNK HER TAŞIN ALTINDAN ÇIKIYOR. PEKER’İN VİDEOSU YAYINLANMASIN DİYE RICACI OLMUŞ - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

KÜLÜNK HER TAŞIN ALTINDAN ÇIKIYOR. PEKER’İN VİDEOSU YAYINLANMASIN DİYE RICACI OLMUŞ

Bu haber 18 Ekim 2021 - 14:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.
KÜLÜNK HER TAŞIN ALTINDAN ÇIKIYOR. PEKER’İN VİDEOSU YAYINLANMASIN DİYE RICACI OLMUŞ

Acarer, Peker’in sözlerini aktardı: Metin Külünk, videoyu ertelemem için ricacı oldu

Gazeteci Erk Acarer, Sedat Peker’in ‘helalleşme’ videosuyla ilgili açıklamalarını paylaştı: “Metin Külünk, videoyu ertelemem için ricacı oldu. ‘Sen bir devlet görevlisisin’ dedi”

Gazeteci Erk Acarer, Sedat Peker’in videolarını yayınladığı dönemde, AK Parti Milletvekili Metin Külünk tarafından arandığını ve Külünk’ün Peker’den Biden-Erdoğan görüşmesi öncesi video yayınlamamasını ‘rica ettiğini’ söyledi.

Sedat Peker’in açıklamalarını Twitter hesabından yayınlayan gazeteci Erk Acarer, bu kez kendi Youtube kanalından Peker’in söylediklerini aktardı. Acerer, Peker’in “Metin Külünk beni aradı. ABD Başkanı Biden-Erdoğan görüşmesi öncesi videoyu ertelemem için ricacı oldu” dediğini belirtti.

Külünk’ün görüşmede, “Sen bir devlet görevlisisin. Bu kritik görüşme öncesi bu videoyu paylaşman iyi olmaz” dediğini aktaran Acerer, “Sedat Peker bu videoyu paylaşmadı ama 30 yıllık devlet görevlisi ifadesi bile bize bir şeyi anlattı” dedi.

NE OLMUŞTU?

Sedat Peker, mayıs ve haziran aylarında videolar yayınlarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ilgili bir ‘helalleşme’ videosu çekeceğini açıklamıştı. Peker’in dokuzuncu videosu olmasını planladığı video, Erdoğan’ın Biden görüşmesi nedeniyle ertelemişti. Peker, konuyla ilgili Twitter’dan, “Bazı maaşı namusu kadar olan gazeteciler, benim bu pazar Tayyip abiyle helalleşmek için çekeceğim videoyu 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar. Yani bana ajan diyorlar Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim” paylaşımını yapmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA