MHP lideri Bahçeli, laiklik ilkesini hedef alan Erbaş’a destek çıktı - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

MHP lideri Bahçeli, laiklik ilkesini hedef alan Erbaş’a destek çıktı

Bu haber 09 Eylül 2021 - 10:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.
MHP lideri Bahçeli, laiklik ilkesini hedef alan Erbaş’a destek çıktı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli kime ne zaman nasıl bir destek vereceği  sürekli merak konusu olmuştu. Bahçeli bu kez adlı yıl açılışına yönelik tepkilere cevap verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, adli yılı dualarla açan ve tepkilere verdiği yanıtta laiklik ilkesini hedef alarak dinin yargıya ve siyasete yansımasını savunan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’a destek çıktı.

Bahçeli “Diyanet İşleri Başkanı Sayın Ali Erbaş doğru bir iş yapmıştır. Ve desteğimiz tamdır” dedi.

Erbaş’a tepki gösterenlerin “izan ve insaflarını” kaybettiklerini ileri süren Bahçeli “Diyanet İşleri Başkanı’nın duasına tahammül edemeyenler öyle bir noktaya gelmişlerdir ki, Atatürk’e ve laikliğe savaş açıldığını iddia edecek kadar izan ve insaflarını kaybetmişlerdir” ifadesini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA