MİLLİ PARTİDEN MİLLİ ÇAĞRI “GELİN BAŞKANLIKLARA SİZ TALİP OLUN” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

MİLLİ PARTİDEN MİLLİ ÇAĞRI “GELİN BAŞKANLIKLARA SİZ TALİP OLUN”

Bu haber 11 Şubat 2021 - 16:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.
MİLLİ PARTİDEN MİLLİ ÇAĞRI “GELİN BAŞKANLIKLARA SİZ TALİP OLUN”

Milli Parti Genel başkanı Mehmet Uzun’dan çağrı:
“Gelin il ilçe teşkilatlarına talip olun ”
Gençağa KARAFAZLI
Milli Parti olarak Anadolu’da teşkilatlanma çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz.
Bu çerçevede, olası baskın bir erken seçime hazır hale gelmek için geceli, gündüzlü çalışıyoruz. Kiymetli gönül dostları ve vatandaşlarımızdan ıstırhamımız şudur: bulundukları illerin il ve ilçe başkanlıklarına talip olsunlar, şayet bulundukları illerde atanmış veya seçilmiş il ve ilçe başkanlığımız varsa, müracaat edip üye kayıtlarını yaptırsınlar. Yüce Rabb’imizin inayeti ile birlikte güçlü Türkiye’yi inşa edeceğiz.
“MİLLİ PARTİ MİLLETİN SESİ OLACAK ”
Yapılacak en erken seçimden sonra ülkemizin iradesini elimize alıp, Ülkemizin ekonomik sorunlarını çözüp, yargı bağımsızlığını halledip, ardından Dünyada itibarlı siyasetin temellerini atacağız. Biz Allah’in izniyle buna inandık, bu çerçevede çalışmalarımızı yürütüyoruz. Milletimiz emin olsun ki Milli Parti Dünya’da milletinin sesi, kulağı, masaya vurulan yumruğu olacaktır. Milli politikaların yegane ve tek adresi olacak olan Milli Parti, ülkede kardeşliği yeniden tesis edecek, kutuplaştırılan milletini, yeniden kucaklaştıracaktır. Birliğin beraberliğin pekiştiği bir ortamda hep birlikte kaynaşmanın, mutluluğunu güzel ülkemizin en ucra köşelerine kadar taşıyacaktır. Aziz vatandaşlarımız bizlere inansınlar, güvensinler, onların güvenini asla sarsmayacağız.
MİLLİ PARTİ HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR”
Milli iktidarın temellerini atmak için Milli Parti her geçen gün daha fazla büyüyor ve daha bir heyecanla, şevkle çalışmalarını sürdürüyor. Milli Parti Genel merkezi anitkabire yüz metre mesafede hizmete açılmış ve çalışmalarını Genel merkezden sürdürmektedir. Özveren sokakta bulunan Genel Merkezimize aziz milletimizi çay, kahve içmeye davet ediyoruz. Dava arkadaşlarımız, gönül dostlarımız, aziz vatandaşlarımız tarihe tanıklık edecek duruşumuza tanıklık etsinler istiyoruz. Yüce Rabb’imizin inayeti ile hedefe kilitlendik koşuyoruz, yorulursak yürüyeceğiz, takatımız kesilirse, sürünerekte olsa hedefe ulaşma noktasında asla vaz geçmeyeceğiz ve milletimizle birlikte hedefe ulaşacağız. Buna inandık ve bu minvalde çalışmalarımız aralıksız sürdüreceğiz, kamuoyuna ve aziz milletimize saygı ile duyuruyoruz..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA