ORÇEV: “İSKELE NEDEN YAPILMIYOR?” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

ORÇEV: “İSKELE NEDEN YAPILMIYOR?”

Bu haber 12 Eylül 2021 - 11:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.
ORÇEV: “İSKELE NEDEN YAPILMIYOR?”

ORÇEV: “İSKELE NEDEN YAPILMIYOR?”

Coşkun Özbucak-Ordu
Ordu Çevre Derneği Altınordu’da yıkılan tarihi iskelenin yerine yapılmaya başlanan iskelenin neden durdurulduğu sorarak, Ben yaptı anlayışıyla ortaya atılan projelerle Belediye bütçesine de zarar veriliyor.” açıklaması yaptı.
Ordu Çevre Derneği yönetim kurulu olarak yapılan açıklamada, “Ordu Altınordu ilçesinde ( Merkez) Mıdı restaurantın da bulunduğu tarihi iskele yıkıldı. Yerine yeni iskele yapılacaktı. Bu konuda Ordu Çevre Derneği olarak bilgi edinmek için dilekçe verdik ancak bir türlü yanıt alamadık. Bir süre sonra görüşmek istediler. Bu gibi konularda görüşmeyi sürdürmek istediklerini söylediler ancak yeni bir görüşme olmadı. Yapılan görüşmede de anlaşamadık çünkü Ordu Büyükşehir Belediyesi ” ben yaptım oldu” anlayışıyla iş yürütüyor.” denildi.
İskele başladı ancak çalışma durdu
ORÇEV yöetim kurulu adına yapılan açıklamada şunlar belirtildi. “İskele için Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından “çürük raporu” tutularak yıkıldı. Ulaştırma Bakanlığı’nın oluru var mı yok mu bu konuda bir netlik yok. İskeleyi yapmaya başladılar. Birkaç iskele ayağı çakıldı ancak şu an iskele yapımı durdu. Neden durduğu konusunda bir açıklama yok. İskele yapılacak mı, yapılmayacak mı bilgi yok. Sonuç olarak, iskele yapımı neden durdu? Bir planlama eksikliği mi var? Para mı yok? Boşa giden çalışma nedeniyle Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin uğrağı zararın sorumlularından hesap sorulacak mı? Yanıt bekleyen sorular çok. Halkın parası çarçur ediliyor.” denildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA