Patates çuvalı ile poz verdi, Mülkiye Müfettişliği’ne atandı - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Patates çuvalı ile poz verdi, Mülkiye Müfettişliği’ne atandı

Bu haber 24 Ağustos 2023 - 12:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Patates çuvalı ile poz verdi, Mülkiye Müfettişliği’ne atandı

Çiftçilerin elinde kalan patateslerin ihtiyaç sahiplerine dağıtımı sırasında patates çuvalıyla poz veren Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan, Mülkiye Müfettişliği’ne atandı.

Ali GÜZEL


URFA – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla dün gece yayımlanan atama kararıyla 255 kaymakamın görev yeri değişti. Görev yeri değiştirilen kaymakamlar arasında ihtiyaç sahiplerine patates dağıtımı sırasında patates çuvalıyla poz veren Urfa’nın Hilvan ilçesinin kaymakamı Coşkun Doğan da yer alıyor. Doğan, Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Müfettişliğine atandı.

PATATES-SOĞAN POLEMİĞİ

Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından 2021 yılında üreticiye destek için satın alınan patates ve soğanların ihtiyaç sahiplerine dağıtılması sırasında Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan’ın patates çuvalıyla poz vermesi ve bunun kaymakamlığın sosyal medya hesaplarından yayınlanması tartışma yaratmıştı.

İstanbul Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt Gevrek’in patates dağıtım töreni ve Türk Bayrağı asılmış TIR’ların görüntüleri de tepki çekmişti.

Muhalefet partilerinden ve halktan gelen tepkilerinin ardından AKP Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Şamil Tayyar da “Bir çuval patatesle poz vermek, neyin nesi? Yapmamız gereken çok iş var, çook!” diyerek Doğan’a tepki göstermişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA