betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

AKP ‘li Gazeteci Köseoğlu Zamlara veryansın etti: Hayal kırıklığına uğradım

2022’YE UMUTLA GİRMEYİ BEKLERKEN, YÜKSEK ZAMLARLA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIK! Çaykur’dan emekli olduktan sonra yerel bir haber sitesi imtiyaz sahipliği yapan ve her fırsatta AKP li olduğunu ifade eden Osman Köseoğlu..

AKP ‘li Gazeteci Köseoğlu Zamlara veryansın etti: Hayal kırıklığına uğradım
Son Güncelleme: Whatsapp

2022’YE UMUTLA GİRMEYİ BEKLERKEN, YÜKSEK ZAMLARLA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIK!

Çaykur’dan emekli olduktan sonra yerel bir haber sitesi imtiyaz sahipliği yapan ve her fırsatta AKP li olduğunu ifade eden Osman Köseoğlu destek verdiği AKP hükümetinin yeni 2022 yılının ilk akşamı iğneden ipliğe her şeye zam yapmasını protesto ettiğini açıkladı.

Bugüne kadar cumhur başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gönül verdiğini ancak hükümetin yeni yıl zamlarına karşı birey olarak tepki gösterilmemesi karşısında yeni zamanların ardı sıra geleceğini öne sürerek ,Tokun açın halinden anlamayacağını ifade eden Közeoğlu yıllardır desteklediği AKP hükümetine ,zamlar geri alınsın çağrısı yapmayı da ihmal etmedi.

İşte Erdoğan sevdalısı gazeteci Köseoğlu2nun AKP ye yönelik o protesto yazısı:

Reise gönül veren ,18 yıldan beri, bir AK parti üyesi olarak bu yüksek felaket Zamları bir Emekli olarak protesto ediyorum!

Biz market zamları geri alırsın diye beklerken, elektrik doğalgaz ve diğer zamlar Emeklinin garibanın belini iyice bükecek!

Şayet bu zamlara birey olarak tepki göstermezsek, bu zamlar Meşrutiyet kazanacak ve yakın zamanda yapılacak diğer zamlarında önünü açacak !!

Yapılan bu yüksek zamları gören beşli çete dediğimiz kapitalist zincir marketler neden zamları geri alsın ki ? (alan razı veren razı)

Bugün Türk İŞ ve diğer resmi kurumların yayınladığı rakamlara göre, yoksulluk sınırının 10.000 TL, açlık sınırının 3000 TL olduğu Türkiye’de, bu veriler ışığında Türkiye’nin yüzde 80’ni açlık ve yoksulluk sınırı altında yaşamaktadır!.

Yapılan bu zamlardan mecliste meşin koltuklarında oturan milletvekilleri Bakanlar değil, yüksek Maaşlar da Holdinglerde imtiyazlı yerlerde çalışan kişiler değil, Bürokraside 10 -15 bin TL maaş alanlar değil, maaşları 5000 TL ve altında olup yaşam mücadelesi veren milyonlarca insan etkilenecek..

TOK AÇIN HALİNDEN ANLAMAZ: Sosyal bir Patlamaya yol açmadan Cumhuriyet tarihinin en büyük zamları tekrar gözden geçirilip Makul bir seviyeye indirilmelidir!.

Bir Ata sözü var “ Tok açın halinden Anlamaz”

Bir de çok önemli bir konuya dikkat çekiyorum; Asgari ücretin %50 artırılarak 4250 TL ye çıktığına toplum olarak sevindik ancak, başta Rize’de olmak üzere birçok Market personel indirimine giderek işçi çıkarıyor!!

2022’ye umutlarla girmeyi arzu ederken ,sanırım bu gidişle 2021’i mumla arayacağız..

 

Osman Köseoğlu

1 Ocak 2022

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.