Başkan Metin açıklama yaptı minibüs kooperatifi geri adım attı özür diledi - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Başkan Metin açıklama yaptı minibüs kooperatifi geri adım attı özür diledi

Bu haber 22 Temmuz 2023 - 14:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Başkan Metin açıklama yaptı minibüs kooperatifi geri adım attı özür diledi

S.S Nolu Şehir içi minibüs kooperatifi Başkanlarının Rize Belediye Meclis Üyesi A.Kadir Öksüz’ü darp etmesi nedeniyle gözaltına alınmasına Ak Parti İl Başkanlığı ve Emniyet Müdürlüğü önünde toplu tepki gösterip, hemen serbest kalmasını isteyen S.S Şehirci Dolmuş Kooperatifi yönetim kurulu  yaşananlar nedeniyle basın açıklamasıyla özür diledi. İşte o açıklama ..

S.S Nolu Şehir içi minibüs kooperatifinden duyuru

“RAHMİ METİN’İN ÇALIŞMALARINI HER ZAMAN TAKTİR ETTİK”

Kooperatifimizin yönetim kurulu olarak 14.07.2023 tarihinde Rize Belediyesi
Meclis Üyesi ile Kooperatif başkanımızın arasında geçen olaydan dolay: üzüntülerimizi gerekli mercilere sözlü olarak iletmiş durumdayız. Kooperatif yönetim kurulu olarak 2024/Subat ayındaki Genel Kurulumuza kadar görevimizi sürdüreceğiz. Kooperatifimiz Rize Belediyesi ile ilgili bundan sonraki süreçlerde görüşmelerimizi Başkan Vekillerimiz Hilmi RAKICI, Ali TASÇI ve Sedat DURMUS ile yapacaktır.

Sayın Rahmi METiN’in hizmetleri, Gerçekleştirdiği ve gerçekleştirecekleri projeleri kurumumuzda her zaman sözlü olarak gerek sosyal medya hesabımızda sürekli takdir edilmiştir. Kooperatifimiz adına yapılan menfur saldırı kurumumuz adına talihsiz bir olay olmuş olup kurumumuz adına özürlerimizi iletiyoruz. Kurumumuz 21 çalışan koordinasyon personeli ve 155 aracı ile sabah 06:15 den 24:00 e kadar çalışma düzenine devam edecektir.”

“BU BAŞKANLA ARTIK MASAYA OTURMAYIZ”

Yaşanan olaydan bir hafta sonra basın mensuplarıyla bir ara gelen Rize Belediye başkanı Rahmi Metin ANKA haber ajansı Rize temsilcisi Gençağa Karafazlı’nın minibüsçülerin sorunları ve yaşanan olayla ilgili sorularına yönelik şu ifadeleri kullanmıştı.

““Bu yapılan terbiyesizlik ve saygısızlıktır. Şoför esnafı arkadaşlarımız bu saldırıyı kabul etmemiş özür dilemişlerdir. Ben şu zammı istiyorum diye de bir şey yok bu konuda belediye meclisimizin alacağı kararlar önemlidir, bu başkanla artık masaya oturmayız, karşı tarafın tavrına göre bir davranış sergileyeceğiz onu bekleyeceğiz”

Belediye başkanı Rahmi Metin gazeteci Gençağa Karafazlı’nın sorularına yönelik şu açıklamalarda bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA