Beli açık ve askılı dolaşan genç kadınlar dikkat..! - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Beli açık ve askılı dolaşan genç kadınlar dikkat..!

Bu haber 14 Haziran 2023 - 10:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Beli açık ve askılı dolaşan genç kadınlar dikkat..!

Adapazarı’nda 76 yaşındaki bir adam yolda yürüyen genç kadına, “Bu ne hal böyle, sizin giyinik olman lazım” deyince ortalık karıştı.

Yolda gördüğü genç kadının giyimine söz eden yaşlı adam, “Ya ben 76 yaşındayım beni tahrik ediyorsun” dedi. Herkesin şok yaşadığı o anlar sonrasında Halk54’e konuşan yaşlı adam, “99 depremi oldu, öbür tarafta 45 bin kişi öldü. 45 milyon kişi ölse gene değişen bir şey yok ya” dedi.

Adapazarı’nda 76 yaşındaki bir adam yolda yürüyen genç kadın,a “Bu ne hal böyle, sizin giyinik olman lazım” deyince ortalık karıştı.

Genç kızın, “Ya senin de adam olman gerekiyor” demesi üzerine yaşlı adam bu kez, “Ya ben 76 yaşındayım beni tahrik ediyorsun” dedi. Genç kızın ailesine haber verdiği o anlarda çevrede bulunanlar araya girdi. Genç kadın yaşadığı olayla birlikte şok olurken, olay yerinden uzaklaşan yaşlı adam daha da tepki çekecek sözler söyledi.

Adapazarı Karaağaçdibi Caddesi’nde bulunan özel bir hastanenin karşısında yaşanan olayla ilgili olarak konuşan yaşlı adam, “Ben 76 yaşındayım. İnsanı tahrik ediyorlar, o hale geldik. Anadan üryan dolaşıyor. Kızım böyle dolaşma dedim. Söylediğim o kadar, başka bir şey yok. Ben ne karışırım, ama insanız ya” dedi.

Konuşmasını sürdüren yaşlı adam, “Allah-u Teala sadece kıskanmayan domuzu yarattı. 18 bin alemin içinde ben aptal değilim ya. 99 depremi oldu, öbür tarafta 45 bin kişi öldü. 45 milyon kişi ölse gene değişen bir şey yok ya. Ben bunu söylüyorum, yoksa beni ilgilendirmez, seni ilgilendirmez diye bir şey yok. İlgilendirir, ilgilendirmesi lazım. İnsanız çünkü” dedikten sonra Tarihi Uzunçarşı’ya girip gözden kayboldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA