“Çayın ve Çevrenin avukatıyım “ - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek
Gençağa Karafazlı

“Çayın ve Çevrenin avukatıyım “

Bu haber 31 Ocak 2021 - 20:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.
“Çayın ve Çevrenin avukatıyım “

“Çayın ve Çevrenin avukatıyım “
Evet, yukarıda ki başlıkta yer alan söylemleri eminim ki duymayan bilmeyen yoktur.
“Çayın ve Çevrenin avukatıyım “ diyerek zaman zaman ortaya çıkıp, aniden her söylediğini unutarak başka işlerin peşinden koşan birileri görüyorum ki, aylardır ısrarla başta değerli dostum yazar İsmet Köseoğlu ve takipçisi olduğum çevre konularının üstüne konma gayretinde.
Aylardır ortalarda görünmeyen ve ısrarlı çevre haberlerimiz sonrasında yeniden baş gösteren çevreyi katledenlerin avukatı, sahte savunularında dahi Cengizlerin ismini ağzına almamaya özen gösteriyor!
Sanki İkizdere vadisini ben katlediyorum!
Oysa herkes haberlerimizden biliyor ki İkizdere vadisini, Alipaşa plajını, Rize’deki birçok yeri, Artvin Cerattepe, Kazdağı ve Karadeniz’deki madencilik ve enerji faaliyetleri nedeniyle kamuoyunda yıllardır tartışma konusu olan AKP yakınlığıyla bilinen Cengiz Holding’in velhasıl bölgede karada ve denizde en çok çevre tahribatı yapan şirket, Cengizler AŞ.
Aylar sonra ortaya çıkıp, Cengizleri ağzına dahi alamayanların kişisel menfaatlere dayalı sahte yüzlerini bu millet çoktan tanımıştır.
Benden bu tiplere söylemesi; sizler gibilere bu topraklarda iş yok. Sizler gidip çevreyi katledenlerin sofrasından bir şeyler kapmaya bakın!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA