betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

CHP PAZAR İLÇE BAŞKANI HOCAOĞLU “ABD, VE KAPİTALİST, MEDYASI BİR OLDULAR. BU İNSANLIK SUÇUNUN KANI HEPSİNİN ELLERİNDE”

Faşist İsrail devletinin Filistin halkına yönelik katliamları tüm dünya da olduğu gibi Türkiye’de birçok il ve ilçede protesto edildi. GENÇAĞA KARAFAZLI- PAZAR Cumhuriyet halk partisi (CHP) Rize, Pazar ilçe örgütü..

CHP PAZAR İLÇE BAŞKANI HOCAOĞLU “ABD, VE KAPİTALİST, MEDYASI BİR OLDULAR. BU İNSANLIK SUÇUNUN KANI HEPSİNİN ELLERİNDE”
Son Güncelleme: Whatsapp

Faşist İsrail devletinin Filistin halkına yönelik katliamları tüm dünya da olduğu gibi Türkiye’de birçok il ve ilçede protesto edildi.

GENÇAĞA KARAFAZLI- PAZAR

Cumhuriyet halk partisi (CHP) Rize, Pazar ilçe örgütü öncülüğünde Pazar meydanında düzenlenen kitlesel basın açıklamasıyla Faşist İsrail’in Filistin halkına yönelik saldırıları protesto etti. Protesto eyleminde konuşan CHP Pazar ilçe başkanı Ömer Hocaoğlu; İsrail savaş aygıtı, bu katliamlarda yalnız değil. Emperyalist ABD, Batının kapitalist merkezleri, medyası bir oldular. Bu insanlık suçunun kanı hepsinin ellerinde. Çünkü İsrail onlar için büyük askeri üs, ifadelerini kullandı.

“ABD, BATININ KAPİTALİST, MEDYASI BİR OLDULAR. BU İNSANLIK SUÇUNUN KANI HEPSİNİN ELLERİNDE”

CHP Rize il başkanı Saltuk Deniz bazı Demokratik kitle örgüt üyesi ve yurttaşlarında katıldığı eylemde, CHP Pazar ilçe başkanı Ömer Hocaoğlu basın açıklamasını okudu. Hocaoğlu “Arkasına emperyalist güçleri alan İsrail, modern tarihin en kanlı katliamlarına devam etmekte, Gazze de üç gün önce El Ehli Hastanesini hedef alan, 500’den fazla kişinin hayatını kaybettiği saldırı bir insanlık suçudur. Katliamda hastaneye sığınmak zorunda kalan siviller, hastalar ve çocuklar katledildi. Hastaneyi vuran, etnik temizliğe girişen uluslararası hukuku yok sayarak Filistin kentlerini işgal eden, Gazze’yi bir açık hava hapishanesine çeviren Filistin halkını evsiz, yurtsuz, susuz ve ilaçsız bırakan İsrail’i lanetliyoruz. İsrail savaş aygıtı, bu katliamlarda yalnız değil. Emperyalist ABD, Batının kapitalist merkezleri, medyası bir oldular. Bu insanlık suçunun kanı hepsinin ellerinde. Çünkü İsrail onlar için büyük askeri üs.

“İSRAİL ORTADOĞU DAN DEFOL. KAHROLSUN ABD EMPERYALİZMİ VE SİYONİST İŞBİRLİKÇİLERİ”

Emperyalist Ortadoğu Politikalarının merkezinde işgalci İsrail’i korumak var. Hem de halkları yok etmek pahasına. Yalnız ABD değil, İngiltere de Fransa da Almanya da Filistin bayrağı taşımayı suç hale getiren bu iş birliğine lanet olsun. Dünya ikiden büyüktür Dünya ABD’den ve İsrail’den büyüktür. Bu ikiliyi destekleyen ülkelerden büyüktür ve dünya birleşirse batıdaki diğer ülkeleri de tarafsızlaştırır ve ABD-İngiltere-İsrail üçlüsünü yalnızlaştırır. Bunun için diyoruz ki İsrail Filistin’den defol, Gazze den defol. İsrail Ortadoğu dan defol. Kahrolsun ABD emperyalizmi ve Siyonist işbirlikçileri.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.