betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

CHP RİZE İL BAŞKANI SALTUK DENİZ YALAN SÖYLÜYOR !

Son aylarda AKP siyasal iktidarının halkın aleyhine sürdürdüğü politikalar karşısında sessiz ve teslimiyetçi bir politika sürdüren kamu oyundan bu nedenle büyük tepkiler alan CHP il başkanı Saltuk Deniz yine baltayı..

CHP RİZE İL BAŞKANI SALTUK DENİZ YALAN SÖYLÜYOR !
Son Güncelleme: Whatsapp

Son aylarda AKP siyasal iktidarının halkın aleyhine sürdürdüğü politikalar karşısında sessiz ve teslimiyetçi bir politika sürdüren kamu oyundan bu nedenle büyük tepkiler alan CHP il başkanı Saltuk Deniz yine baltayı taşa vurdu.

Başkan Deniz yalan açıklamalarla hem partililerini hem de kamuoyunu manipüle ederek teslimiyetçi politikaları gizlemeye çalışıyor.

Kuzeytvnet – Özel Haber

Geçen hafta ulusal yayın yapan bazı gazetelerde “doğanın yeşilini doların yeşiline çevirmek isteyen Rize İl genel meclis üyeleri yeşil yolun yeniden başlaması için özel idarenin hazırladığı stratejik planı onayladı” şeklinde açıklamalar yapan ve alınan kararı eleştiren CHP Rize il başkanı Saltuk DENİZ ‘in  Rize il genel meclisinin onayladığı 2020-2024 yılı stratejik planını CHP li meclis üyelerinin evet verdiğinden bi haber şeklinde yayınladığımız haber sonrası  bir açıklama yaparak haberimizi yalanlamaya kalktı.

CHP İL BAŞKANI KENDİ MECLİS ÜYELERİNDEN Bİ HABER

Rize nabız  geçen hafta CHP li il genel meclis üyelerinin konuyla ilgili görüşlerine başvurduktan sonra “CHP Rize il başkanı Saltuk Deniz Rize il özel idaresinin stratejik planı ile yeşil yol projesine yeniden devam edileceği ve bu kararın 06-03-2021 tarihinde AKP li meclis üyelerince alındığını belirttiği oylamaya CHP li meclis üyelerinin de evet oyu verdiğinden dahi haberi yok” manşetiyle CHP il başkanı ile ilgili habere yer vermişti.

Rize nabız haberi kamuoyunda büyük yankı bulması sonrası CHP Rize il başkanı Saltuk DENİZ’E yönelik sosyal medya kullanıcıları büyük tepki göstermişti.

İl Başkanı Deniz Rize nabız haberde kendisiyle ilgili yer alan haberlerden günler sonra özel sosyal medya hesabı Facebook sayfasından konuyla ilgili bir paylaşımdan bulunarak Rize nabız haberin yayınladığı haberi yalanlamaya kalkıştı.

İte CHP İl başkanı Deniz’in o paylaşımı :

Kamuoyunun bilgisine:

İl özel idaresinin 2020-2024 yılı stratejik planı ile ilgili yapmış olduğumuz açıklamalar il genel meclis üyelerimizin  bize vermiş olduğu Rapor ve yapmış olduğumuz bilgilendirmeler ve talepleri sonucunda yapılmıştır.

CHP İL BAŞKANI SALTUK DENİZ  AKP YE TESLİM OLDU

Bölgenin bağımsız özgür ve tek muhalif haber sitesi olan Rize nabız  haber olarak “gerçekler karanlıkta kalmayacak” sloganıyla yola çıkmış ve uzun bir süreden beri  çeşitli saldırılar ve siyasal iktidarın baskılarıyla karşı karşıya kalmış ,çalışanlarına onlarca dava açılmış bir haber  sitesi olarak,  yandaş olmama , haber etiği ve kuralları içerisinde bugüne kadar yılmadan yayın hayatını sündürmeye devam etmektedir.

Rize nabız haber yalan haber değil yalan açıklamalar yapan herkesi deşifre eden haber sitesidir. CHP Rize il başkanı Saltuk Deniz son 5 aydan beri üslendiği teslimiyetçi bir rol gereği partisinin  politikalarını hatta partililerinin duyarlılıklarını da yok sayarak  AKP iktidarına şirin gözükmek adına teslimiyetçi politikalar içerisinde çalışmalar sürdürdüğü Rize kamuoyu tarafından bilinen bir gerçek.

IRKÇI FAŞİST GERİCİ HABER SİTELERİYLE TÜRBÜNLERE OYNUYOR

Rize’nin en temel sorunu olan başta  Çaykur olmak üzeri yurttaşların yaşadığı haksızlık , adaletsizlikler karşısında hiç bir tepki göstermeyerek teslimiyetçi politika güden Saltuk Deniz sürekli olarak faşist, ırkçı hatta İ,Kahraman gibi katilleri Rize’nin kahramanını ve güzel insanmış gibi öven, HES baronlarının 200 TL reklamını almak için sürekli kuyruk sallayan çete liderlerinin tehdit mesajlarını sayfalarından eksik etmeyen gerici yobaz haber siteleriyle iş birliği yaparak vitrinlerde oynamaya çalışan Saltuk DENİZ  yaptığı son açıklama ile yine baltayı taşa vurdu.

CHP İL BAŞKANI YALAN SÖYLÜYOR HODRİ MEYDAN

Rize nabız haber geçen hafta CHP il başkanı Saltuk Deniz ile ilgili yayınladığı haberin arkasındadır.

Buradan bir kez daha  tüm kamu oyuna sesleniyoruz. CHP il başkanı düştüğü bataklıktan artık kurtulamıyor bu kez yalanlara baş vuruyor. Yaptığı açıklamalarının hiç birinin temel dayanağı yok.

İl başkanı Deniz , Rize özel idaresi tarafından hazırlanan ve İl genel meclisi tarafından onaylanan 2020-2024 yılı stratejik planına evet oyu veren CHP İl genel meclis üyelerinden hiç bir görüş almadan açıklama yapmıştır.

CHP il genel meclis üyeleri evet oyu verdikleri stratejik  plan ile ilgili il başkanına he hangi bir rapor sunmamıştır. Rapor sunan il meclis üyelerinin ardından açıklama yaptığını söyleyen Deniz’in elinde böyle bir rapor yok  yalan söylüyor.

Rize nabız CHP il başkanı Saltuk Deniz’in yalan söylediğini daha önce yayınladığı haberi ile kamuoyuna duyurmuştu.

Şimdi buradan CHP il başkanına yeniden sesleniyoruz. Siz yalan söylemediğinizi iddia ediyorsanız  o zaman il genel meclis üyeleriniz yalan söylüyor! ki biz meclis üyelerinizin değil sizin yalan söylediğinize ısrar ediyor ve söylüyoruz hodri meydan…

 

 

İL GENEL MECLİS ÜYELERİ  ile ilgili

yayınladığı

 

haber  haber siteleri ile iş birliği  olaylar konusunda olduğu

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.