Fatih Sultan Kar Vali Çeber’in Rize’den gitmesine çok üzülmüş..!!! - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Fatih Sultan Kar Vali Çeber’in Rize’den gitmesine çok üzülmüş..!!!

Bu haber 27 Haziran 2023 - 14:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Fatih Sultan Kar Vali Çeber’in Rize’den gitmesine çok üzülmüş..!!!

Rize’li Belgeselci Kar Vali Çeber’in Rize’den gitmesine üzüldü: Onu çok arayacağız

Kuzeyteve-

Rize valisi Kemal Çeber’in Gaziantep’e vali olarak atanmasına araştırmacı ve belgeselci Fatih Sultan Kar çok üzüldüğünü açıkladı.

Kar, vali Çeber iktidar partisi il başkanından hediye ümre ziyareti isteyen vali Çeber’in Rize’den ayrılmasını ise büyük kayıp olarak değerlendirdi.

“VALİ ÇEBER’İ ÇOK ARAYACAĞIZ”

İşte Fatih Sultan Kar’ın vali Çeber’in Rize’den gidişiyle ilgili o paylaşımı:

“24 saati Rizeli ile iç içe geçen Rize’de görev yaptığı süreçte siyasi havadan hep uzak duran korona sürecinde verdikleri mücadeleye sonrası “Sayın başkanımızdan artık pandemi bittikten sonra bir hediye bekliyorum. Mesela Umre seyahati olabilir” diyerek iktidarın il başkanından canlı yayında umre hediyesi talep eden Rize Valisi Çeber’in Rize”den ayrılışı büyük kayıptır. Çok arayacağız çok…”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA