Fındıklı’da MECİ dayanışması sürüyor - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Fındıklı’da MECİ dayanışması sürüyor

Bu haber 29 Temmuz 2023 - 16:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Fındıklı’da  MECİ dayanışması sürüyor

SELDA KARAFAZLI

CHP ‘li Fındıklı Belediyesi MECİ (imece çalışmaları) ile Fındıklı halkına toplumsal, sosyal, ekonomik ve kültürel yaşam alanında büyük katkılar sunmaya devam ediyor.

CHP’li fındıklı belediyesi “Halk için halkla birlikte MECİ ile caddelerimizi yenilemeye devam ediyoruz” çağrısıyla Fındıklı halkıyla bir araya gelerek ilçe merkezinde birçok cadde ve sokakta alt yapı yenileme çalışmalarını sürdürdü. MECİ dayanışmasıyla alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokalar kilit parke taşla döşendi.

Belediyenin başlattığı MECİ çalışmalarına Fındıklı halkı yanı sıra CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı belediye başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu ile bazı Demokratik kitle örgütlerinin temsilcileri ile çok sayıda kadın katıldı. Belediye başkanı Çervatoğlu Milletvekili Ocaklı Fındıklı’ lı yurttaşlarla beraber Eski cezaevi caddesinin yenilenme çalışmalarında kilit parke taşı döşedi. MECİ dayanışmasıyla yapılan çalışmalar esnasında kameralara renkli görüntüler yansıdı. Yapılan çalışmaların ardından yurttaşlar hep birlikte taş döşedikleri cadde de tulum eşliğinde horon oynadı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA