İyi Partili Avcı’dan adaylık açıklaması: “Bize hesap sorun” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

İyi Partili Avcı’dan adaylık açıklaması: “Bize hesap sorun”

Bu haber 18 Mart 2023 - 14:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.
İyi Partili Avcı’dan adaylık açıklaması: “Bize hesap sorun”

İyi Partili Özkan Avcı bugün İyi Parti Rize İl Binasında düzenlediği basın açıklamasında yaklaşan seçimlerde Rize’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. 

“BENCİLERLE DEĞİL BİZCİLERLE YOLA GİRECEĞİZ”

Avcı’nın açıklamaları şu şekilde: “Kurtuluş savaşındaymışız gibi çalışacağız. Devlet kurumları perişan halde. Bu hükümet devlet kurumlarını perişan etti. İyi Parti olarak biz bunların kötü temelleri üzerine bina inşa etmeyeceğiz. İyi Parti olarak biz en iyisini yapacağız. Dolar yirmi lira oldu diyoruz soğan yesinler diyorlar soğan da yirmi lira oldu ne yapacağız? Ben 42 senedir devlet memuru olarak gençlerimizle uğraşıyorum. O uğraşım devam edecek. Yola ikna olanlarla değil inananlarla gireceğiz, bencillerle değil bizcilerle gireceğiz. Bana vekalet verdin meclise gönderdin ne yapıyorum diye periyodik olarak sizleri bilgilendirelim, bize hesap sorun.

“GENÇLERİN DUASINI ALMAK İSTİYORUM”

Bilmediğini bilmek erdemliliktir. Ama bir kişi var her şeyi biliyor. Ne olur bilmediğimiz şeyi söyleyelim. Şu konuyu bilmiyorum ama şu konularda uzanım en erdemli insan bunu söyler. Gençlerin duasını alayım başka bir şey istemiyorum. Bunun için yola çıkmak istiyorum, hayırlıysa allah bize nasip etsin. Gayrı resmi olarak üç dört ay önce açıkladığım milletvekilliği aday adaylığımı onur ve şeref duyduğum cesurlarla beraber İyi Parti’min il başkanlığımda açıklamaktan gurur duyuyorum, milletvekili aday adayıyım. Partimin marşını ben yaptım, o marşı başkanıma vereceğim size bir nakaratını söylemek istiyorum, ‘Güneş doğunca lambalar söner az kaldı geliyor Meral Akşener’.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA