Mesut Yılmaz’ın gönderdiği paraları zimmetine geçirdiği iddia edilen A.Haydar Er davasında son dakika gelişmeleri - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Mesut Yılmaz’ın gönderdiği paraları zimmetine geçirdiği iddia edilen A.Haydar Er davasında son dakika gelişmeleri

Bu haber 30 Kasım 2022 - 14:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Mesut Yılmaz’ın gönderdiği paraları zimmetine geçirdiği iddia edilen A.Haydar Er davasında son dakika gelişmeleri

kuzeyteve

AKP Rize İl Başkanlığı yöneticisi ve ÇAYKUR Rizespor muhasebecisi ve Başkan Yardımcısı Ali Haydar Er’in, akrabası olan ve yıllar önce trafik kazasında yaşamını yitiren eski ANAP Rize İl Başkanı Kemal Er’in üç çocuğuyla mahkemelik olduğu ortaya çıkmıştı.

Ali Haydar Er hakkında 11 yıldır süren zimmet davasının hikâyesini, trafik kazasında yaşamını yitiren eski ANAP Rize İl Başkanı Kemal Er’in üç çocuğundan biri olan Yavuz Er, ANKA Haber Ajansı ve kuzeyteve ye yaşananlarla ilgili neler anlatmıştı?

Kemal Er’in çocukları, babalarının ölümünden sonra kendilerine vasilik yapan Ali Haydar Er hakkında, eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın kendileri için gönderdiği paralar da dahil olmak üzere ailenin paralarını zimmetine geçirdiği iddiasıyla 2011 yılında dava açmıştı. Dava 11 yıldır sonuçlanmadı. Er kardeşlerin avukatı İbrahim Arslan, Ali Haydar Er hakkında, vasi olarak tutması gereken defterleri tutmamasını nasıl belgeledi?

Ali Haydar Er zimmetine ne kadar para geçirdi?

Er kardeşlerin avukatı İbrahim Arslan, Ali Haydar Er hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu mu?

Ali Haydar Er hakkında cumhuriyet savcılığı soruşturma başlattı mı?

Yüksek yargıda görevli olduğu iddia edilen bir ismin davaya müdahil olmak istedi mi?

Ayrıntılar yakında “gerçekler karanlıkta kalmayacak” ilkesiyle yayıncılık yapan bölgenin muhalif haber kanalı kuzeyteve’de olacak. Bizi izlemeye devam edin.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA