RİZE ‘ DE ‘SÜSLÜ KADINLAR’ PEDAL ÇEVİRECEK - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

RİZE ‘ DE ‘SÜSLÜ KADINLAR’ PEDAL ÇEVİRECEK

Bu haber 08 Eylül 2021 - 13:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.
RİZE ‘ DE ‘SÜSLÜ KADINLAR’ PEDAL ÇEVİRECEK

‘SÜSLÜ KADINLAR’ RİZE’DE PEDAL ÇEVİRECEK

kuzeytv.org –

Bisikletin yaşamın bir parçası ve bisiklet kullanan kadınların daha görünür olması amacıyla 19 Eylül’de Rize’de ‘Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’ düzenlenecek.

Daha çok kadını bisiklet sürmeye özendirmek aynı zamanda bisiklet kullanıcıları için güvenli bisikletli ulaşım altyapısı talep etmek amacıyla birçok yerde organize edilen ‘Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’ 19 Eylül Pazar günü Rize’de de düzenlenecek. Etkinlik saat 16:00’da, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda başlayacak.

Etkinliği Rize’de düzenleyen Diyetisyen Bahar Dalmanoğlu; “2013 yılında İzmir’de başladıktan sonra dünyanın birçok şehrine yayılan ‘Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’, bağımsız kadınlar tarafından gönüllü olarak organize ediliyor. 19 Eylül Pazar günü bu organizasyonu Rize’de gerçekleştireceğiz. Farkındalık oluşturarak bisikleti yaşamın bir parçası haline getirmek istiyoruz. Etkinliğimize herkes davetlidir, gelin birlikte pedal çevirerek farkındalık oluşturalım” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA