Rize Emniyet müdürü K.Maraş’a atandı Baro Başkanı Peçe “Ayarsız” yöneticilere dikkat çekti - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Rize Emniyet müdürü K.Maraş’a atandı Baro Başkanı Peçe “Ayarsız” yöneticilere dikkat çekti

Bu haber 02 Ağustos 2023 - 10:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Rize Emniyet müdürü K.Maraş’a atandı Baro Başkanı Peçe “Ayarsız” yöneticilere dikkat çekti

GENÇAĞA KARAFAZLI
5 yıldan beri Rize de görev yapan il emniyet müdürü Nurettin Gökduman Kahramanmaraş il emniyet müdürlüğü görevine atandı.
Emniyet müdürü Nurettin Gökduman’ın Kahramanmaraş il emniyet müdürlüğü görevine atanmasıyla ilgili Rize’de yakın dostlarından biri olan  Rize baro başkanı Av. Ümit Peçe Gökduman’ın Rize den Kahramanmaraş il emniyet müdürlüğüne atanmasıyla ilgili sosyal medya hesabından dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.
Baro başkanı Peçe paylaşımında “halktan kopuk başarısız cumhurbaşkanına yakışmayan kolluk kuvvetlerini makamından kovan “ayarsız” yöneticiler” şeklinde dikkat çeken yorumda bulunması kamuoyunda tartışılan ancak bugüne kadar medyaya yansımayan AKP Rize il başkanı Hikmet Ayar’ın göreve geldiği tarihten beri bir çok idareci ve  bürokrata yönelik sekter kavgacı tutumunu gündeme getirdi. Av. Ümit Pençe’nin bu tartışma ve dikkat çeken yorumuna yönelik AKP cephesinden nasıl bir cevap geleceği merak konusu.
İşte Rize baro başkanı Av. Ümit Pençe’nin o Ayarsız yöneticiler yorumu.
“AYARSIZ YÖNETİCİLERDEN KURTULACAĞIMIZ GÜZEL GÜNLERE”
“5 yıl süre ile ilimizde başarılı bir görev yapan, suç örgütlerinin yeşermesine müsaade etmeyen, gerek şahsi gözlemim gerekse İç İşleri Bakanlığı verilerine göre kişiye karşı cürümler sıralamasında 73. Sıraya yükselen ilimizin huzur ve sükunu için gece gündüz çalışan dostumuz, ağabeyimiz Sn. Nurettin Gökduman’ı Kahramanmaraş Emniyet Müdürü olarak atanması nedeniyle tebrik ediyorum.
Rabbim yolunu, bahtını açık eylesin.
Halktan kopuk, başarısızlıklarını başarılı bürokratlara yıkarak sorumluluktan kurtulmaya çalışan, vatandaşın derdini dinlemek yerine kolluk görevlileri ile makamından kovan, Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimize yaptığı bin bir yatırıma rağmen kötü yönetimi ile bu güzel hizmetlerine gölge düşüren, kifayetsiz, yalancı, iftiracı, güzelim Rize’mize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza yakışmayan ayarsız yöneticilerden kurtulacağımız güzel günlere”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA