betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

RİZESPOR SÜPER LİGDE LOBİMİZ AMATÖR KÜMEDE

RİZESPOR SÜPER LİGDE LOBİMİZ AMATÖR KÜMEDE Rizespor Süper Ligde ama lobimiz amatör kümede…. Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan Rizeli, Spor Bakanı Sayın Bak Rizeli .. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nda bir tane..

RİZESPOR SÜPER LİGDE  LOBİMİZ AMATÖR KÜMEDE
Son Güncelleme: Whatsapp

RİZESPOR SÜPER LİGDE

LOBİMİZ AMATÖR KÜMEDE

Rizespor Süper Ligde ama lobimiz amatör kümede….

Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan Rizeli, Spor Bakanı Sayın Bak Rizeli ..

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nda bir tane Rize lobisinden isim yok.

Rize’de spor adına bir iş yapılacaksa Rize’nin sporda emek vermiş Rizespor’a mal olmuş isimlerle istişare geleneği vardı. Eski Başkanlara aranır fikirleri alınırdı. Örneğin Rizespor’a büyük hizmetleri dokunan Fehmi Memişoğlu başkanlık sonrası da üzün yıllar Türkiye Futbol Federasyonu seçimlerinde Rizespor’u delege olarak temsil etmişti.

RİZESPOR SİYASET ÜSTÜ

Rizespor için yokluk günlerinde elini taşın altına koyan, varıyla yoğuyla mücadele eden Bahattin Coşkun, Muharrem Kürkçü, Kakşı Reşat, Nuri Akbulut, Mustafa Zeki Rakıcıoğlu, Anzerli Kemal, Fehmi Ekşi, Hamit Oral, Hasan Kemal Yardımcı isimler bizim değerlerimizdi. Onların da elbette bir siyasi görüşü vardı. Ama öncelikleri Rizespor’du. Onlar için Rizespor siyaset üstüydü. Gel ki Rizeliler için İstanbul’da dernekçilik de memleket meselesiydi ama siyaset üstü idi ama siyasetin arka bahçesi haline getirildi..

DEĞERLERE SAHİP ÇIKMAK

Yine Rizespor’un içinden yetişen Şadan Tuzcu başkanlığındaki yönetimde (Mayıs 1988) başlayıp, Şeref Keçeli, Ahmet Akyıldız, Nejat Ural, Süreyya Turgut ve Mehmet Cengiz başkanlığındaki yönetimlerde Genel Sekreter, As Başkan ve Başkan Yardımcısı olarak yer alan Av. Hüseyin Karaahmetoğlu Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Başkanlığından neden istifa etmişti. Şeytana uymadığı için mi? Rize bizim Rizespor hepimizin. Yaşayan dinamiklerimizden yararlanalım. İki zor dönem Rizespor’da başkanlık yapmış Rizespor Onursal Başkanı Hasan Kemal Yardımcı Bey’in deneyimleri bizim için bir şans. Orhan Keçeli gibi Türk futbolunda söz sahibi olmuş isimlerle istişare sağlıklı yol almayı sağlar.

Merkez Hakem Kurulu üyelerine neden bugüne değin bir Rizeliye yer verilmedi. 13 yıldır Rize İl Hakem Kurulu Başkanı olarak başarıyla görev yapan Serdar Serdar bu görev için biçilmiş kaftandır.

Bir olalım. Birlik Olalım. İri ve diri olalım. Rizeliyi şeytanların eline bırakmayalım…

Fatih Sultan KAR / İST.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.