betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

Saltuk Deniz” Didi stadyumu değil Atatürk stadyumu”

CHP Rize eski il başkanı ve gelecek hafta yapılacak olan CHP 38. olağan il kongresinde yeniden aday olduğunu açıklayan Saltuk Deniz  Rize spor kulübü yöneticilerine çağrıda bulunarak, Cumhuriyetin 100’üncü yılı..

Saltuk Deniz” Didi stadyumu değil Atatürk stadyumu”
Son Güncelleme: Whatsapp

CHP Rize eski il başkanı ve gelecek hafta yapılacak olan CHP 38. olağan il kongresinde yeniden aday olduğunu açıklayan Saltuk Deniz  Rize spor kulübü yöneticilerine çağrıda bulunarak, Cumhuriyetin 100’üncü yılı nedeniyle Didi stadyumunun adını Atatürk statyumu olarak değiştirmelerini istedi.

Gençağa karafazlı

Saltuk Deniz’in açıklaması şöyle:

Çaykur ve Rizespor yöneticilerine sesleniyoruz: Stadyumunun adını Rize Atatürk Stadyumu olarak değiştirin.
AVM Yapılacak gerekçesiyle 2014 yılında yıkılan Rize Atatürk Stadyumunun yerine 2015 yılında Çaykur Didi Stadyumu olarak kurulan stadyumun adının Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı nedeniyle yeniden Rize Atatürk Stadyumu olarak adlandırılmasını öneriyoruz.
Cumhuriyet kenti olan Rize’nin en önemli iki kurumu olan Çaykur ve Rize spor yöneticilerine sesleniyoruz ve çağrıda bulunuyoruz. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutlayacağımız bu yılda Cumhuriyet kenti Rize’ye yakışacak şekilde adı daha önce Rize Atatürk Stadyumu olan Çaykur Didi stadyumun adını yeniden Rize Atatürk Stadyumu olarak değiştirin.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.