SP’Lİ DÜZENLİ “TRABZONLU OLARAK GERÇEĞİ KONUŞUYORUM ERZİNCAN-TRABZON DEMİRYOLU SAÇMA BİR PROJEDİR” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SP’Lİ DÜZENLİ “TRABZONLU OLARAK GERÇEĞİ KONUŞUYORUM ERZİNCAN-TRABZON DEMİRYOLU SAÇMA BİR PROJEDİR”

Bu haber 28 Şubat 2021 - 18:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.
SP’Lİ DÜZENLİ “TRABZONLU OLARAK GERÇEĞİ KONUŞUYORUM ERZİNCAN-TRABZON DEMİRYOLU SAÇMA BİR PROJEDİR”

Saadet Partisi Karadeniz Bölgesi Müfettişi Dursun Ali Düzenli, Karadeniz’e yapılması gereken tren hattının en doğrusu Samsun-Sarp olduğunu söyledi.

TRABZONLU OLARAK GERÇEĞİ KONUŞUYORUM

Düzenli şöyle konuştu: “Tayyip Bey kendini bu bölgenin çocuğu olarak, Karadenizli olarak söylüyor. Artvin’den Sinop’a kadar da 18 senede en az yüzde 60 oy alıyor. Böyle olduğu halde Karadeniz’e yapması gerekeni yapmıyor. Ben Erbakan Hoca zamanında partinin genel idare kuruluna Tayyip Beyle beraber girdim. 5 sene de Trabzon il başkanlığı yaptım. Okullarımı da birincilikle bitirdim. Bunları beni tanıyın diye söylüyorum. Arkadaşı olarak da Tayip Beye sesleniyorum: Samsun-Sarp’ı yapın.

ERZİNCAN-TRABZON DEĞİL SAMSUN-SARP

Samsun-Sarp Demiryolu Karadeniz’in can damarıdır. Bizim raylı sisteme ihtiyacımız var. Kusura bakmayın Samsun-Sarpın yapılmaması enayi yerine konmaktır. Karadeniz’in birinci yatırımı Samsun-Sarp’tır. Erzincan-Trabzon demiryolu bir şey değildir onu sonra ister yap ister yapma. Samsun-Sarp’ın Çin’e kadar yolu var. Bunu Trabzonlu olarak söylüyorum. Hakiki proje Samsun-Sarp’tır, Erzincan hattı hikayedir, kandırmacadır. Karadeniz milletvekilleri de Samsun-Sarp hattı üzerinde ittifak etmeli. ”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA