Yeniden Refah Partisi’nde deprem! Zamlara tepki gösterdi istifa etti - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Yeniden Refah Partisi’nde deprem! Zamlara tepki gösterdi istifa etti

Bu haber 17 Temmuz 2023 - 22:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Yeniden Refah Partisi’nde deprem! Zamlara tepki gösterdi istifa etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Danışmanı Prof. Dr. Serhat Fındık vatandaşa fahiş oranda vergi yükü getiren düzenlemelerin görüşüldüğü oylamaya katılmayan partisine tepki göstererek istifa etti.

TBMM’de görüşülen vergi düzenlemeleri ile ilgili oylamalara katılmayan Yeniden Refah Partisi’nde zam istifası yaşandı.

DANIŞMANI İSTİFA ETTİ

Fatih Erbakan’ın Danışmanı görevinde olan Prof. Dr. Serhat Fındık Büyük hayal kırıklığı yaşadığını ifade ederek partisinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

İstifa açıklamasından sonra manidar bir paylaşım yapan Fındık, Necmettin Erbakan’ın “Aslında bütün mesele: Şerefli bir ölüm içindir” sözünü paylaştı.

Prof. Dr. Serhat Fındık’ın istifa açıklaması şu şekilde:

“Aziz Milletimiz vergi düzenlemeleri ile ilgili meclisteki oturuma/oylamaya Yeniden Refah Partisi olarak katılım sıfır olmuştur. Milletimizi temsil ettiğimizi düşünmüştüm, yanılmışım. Büyük hayal kırıklığı içindeyim. Netice itibarı ile Bugün ( 17 Temmuz 2023 )Yeniden Refah Partisi üyeliğimden istifa ediyorum. Hakkınızı helal ediniz….”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA