Fethiye emekliler dayanışması “gün gelecek devran dönecek AKP halka hesap verecek” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Fethiye emekliler dayanışması “gün gelecek devran dönecek AKP halka hesap verecek”

Bu haber 23 Ağustos 2023 - 14:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Fethiye emekliler dayanışması “gün gelecek devran dönecek AKP halka hesap verecek”

 

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşayan emekliler, (Emekliler dayanışması) adı altında örgütlenerek emekli maaşına yapılan yüzde 25 oranındaki artışı  her salı saat 19.00-20.00 saatleri arasında Fethiye Özer Olgun Kültür Merkezi önünde gerçekleştirdiği oturma eylemi ile protesto etmeye devam ediyor.

Fethiye Emekliler Dayanışması’nın 4. oturma  eylemine, Mandıra Filozofu Müfit Can Saçıntı da katıldı ve sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak destek verdi.

Emekliler oturma eyleminde sarayın saltanatını da  unutmadı. Eylemde  sık sık “sarayda saltanat sürülürken halk açlık ve sefalet içinde” vurgusu yapılırken, Akbelen direnişi de selamlandı. Eylemciler alkışlarla ” Devran dönecek AKP halka hesap verecek, bu daha başlangıç mücadeleye devam “sloganları attı.

Fethiye Emekliler Dayanışması, her salı saat 19.00-20.00 saatleri arasında Fethiye Özer Olgun Kültür Merkezi önünde oturma eylemi yapıyor ve tüm yurttaşların desteğini ve katılımını bekliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA