İlahiyatçı Demircan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a : Kasımpaşalı aciz bir gemici çocuğu olduğunu unutma! - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

İlahiyatçı Demircan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a : Kasımpaşalı aciz bir gemici çocuğu olduğunu unutma!

Bu haber 09 Temmuz 2023 - 13:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.
İlahiyatçı Demircan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a : Kasımpaşalı aciz bir gemici çocuğu olduğunu unutma!

İlahiyatçı Ali Rıza Demircan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a : Kasımpaşalı aciz bir gemici çocuğu olduğunu unutma!

GENÇAĞA KARAFAZLI

İstanbul , Beyoğlu eski belediye başkanı  eski  Kültür ve Turizm bakanı yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’ın  babası ilahiyatçı ve yazar Ali Rıza Demircan ‘dan hemşerisi cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a yönelik tartışma yaratacak sözler. “Kasımpaşalı aciz bir gemici çocuğu olduğunu unutma”

İlahiyatçı-Yazar Ali Rıza Demircan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hitaben ‘Cumhurbaşkanımıza Devlet Başkanı Muaviye Üzerinden Hatırlatmalar’ başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Muaviye’nin günahlarına atıf yaparak Erdoğan’a adaletten ayrılmaması ve İslami çizgiyi yitirmemesi çağrısında bulunan Erdoğan’ın Rize’li hemşerisi ve çok yakın aile dostu Demircan, şunları yazdı:

“CUMHURBAŞKANI KARDEŞİM;

Ali Rıza Demircan yetmiş sekizinde, sen de yetmişine dayandın.

Etrafını, seni yarı putlaştıran yalaka ve kibirli olup beklentileri bitmez muhteris modern dilencilerin çevirdiğini biliyorum. Kasımpaşalı âciz bir gemici çocuğu olduğunu unutma.

Aman aklımızı başımıza alalım da insanların katında değil, emirleri ve yasaklarına uyarak Rabbimizin katında büyümeye çalışalım. Allah severse sevdirir ve yüceltir. Yardımını da gönderir.

Gücümüz ölçüsünde bağlı kalmakla yükümlü olduğumuz İslamî çizgimizi yitirirsek aldığın yirmi yedi milyon oy da, Putin de, AB de, savunma sanayii ile atılan  dev adımlar da, cumhuriyet ittifakı da, seni çevreleyen egemen  laik Kamâlist düzen de ve  hatta ‘kızına kendisini Allah’ın azabından kurtaramayacağını’ bildiren Peygamberimiz de seni ve beni kurtaramaz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA