CHP Rize merkez ilçe kongresi tek adayla yarın seçime gidiyor - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

CHP Rize merkez ilçe kongresi tek adayla yarın seçime gidiyor

Bu haber 04 Ağustos 2023 - 15:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.
CHP Rize merkez ilçe kongresi tek adayla yarın seçime gidiyor

CHP Rize merkez ilçe kongresi yarın yapılıyor

SELDA KARAFAZLI

Cumhuriyet halk partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize Merkez İlçe Başkanlığı Kongresi yarın saat 13.00 da Tek Gıda İş Sendikası Konferans salonunda gerçekleşecek.

Yapılacak olan seçimlerde listede kayıtlı 286 ve 17 doğal delege oy kullanacak

Tek Gıda İş Sendikası Konferans salonunda Yarın 13.00 da gerçekleşecek olan Merkez ilçe başkanlığı seçimlerinde mevcut Başkan Necati Topaloğlu tek aday olarak katılacak.

İLÇE KONGRELERİ 10 EYLÜL’DE TAMAMLANACAK

CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), il ve ilçe kongrelerinin takvimini şu şekilde belirlemişti. İlçe kongresi delege seçimleri 3 Temmuz’da başlayarak, 30 Temmuz’da sona ermişti. 5 Ağustos’ta yapılmaya başlanacak ilçe kongreleri ise 10 Eylül’de son bulacak.

İL KONGRELERİ 15 EKİM’DE BİTECEK

İl kongrelerinin başlangıç tarihi de 16 Eylül olarak belirlendi. 15 Ekim’de bitecek il kongrelerinin ardından Parti Meclisi’nin belirleyeceği tarihte olağan kurultay yapılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA